• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Krojanty Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krojanty i Dworcowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917763 15893742 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ. Inwestycja realizowana ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 090 000 PLN (9 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2026
15893725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917537 15893725 Wygodny Dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 109,85m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,94m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

777 000 PLN (6 167 zł/m2)

4
2
126 m2
2026
15893203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904108 15893203 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 680 000 PLN (10 566 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15888208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27806912 15888208 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 199 000 PLN (9 828 zł/m2)

4
2
122 m2
2027
15888147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27803185 15888147 Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m² na działce o pow. 113,90m2. PARTER to typowa strefa dzienna z dużym salonem z otwartą kuchnią w aneksie o powierzchni 41m2, z salonu...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

959 000 PLN (7 377 zł/m2)

5
2
130 m2
2025
15885727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27739970 15885727 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to także jedna z najbogats...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15884338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699276 15884338 OFERTA OD DEWELOPERA BEZ PROWIZJI DLA BIURA I PODATKU PCC 2%!!! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Wart...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

885 000 PLN (8 429 zł/m2)

5
1
105 m2
2025
15883978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27691753 15883978 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15883918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27684901 15883918 OFERTA OD DEWELOPERA, BEZ PCC, BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowan...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 469 000 PLN (9 239 zł/m2)

5
3
159 m2
2024
15629858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22839263 15629858 REZERWACJA OFERTY Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” cisz...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

980 000 PLN (7 717 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15778195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25746029 15778195 Firma Derbin Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą i historyczną willę z 1935 roku, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Zalesia, w pobliżu Piaseczna. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących st...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 900 000 PLN (16 443 zł/m2)

6
4
298 m2
1935
15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019