• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kryniczno Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Parkowa i Kryniczno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15883890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682983 15883890 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny, w spokojnym i dobrze skomun...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 299 000 PLN (5 238 zł/m2)

5
2
248 m2
2019
15847376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910732 15847376 Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m², usytuowany na przestronnej działce 800 m², w okolicach Łomianek, miejscowość Izabelin – Dziekanówek. Nieruchomość w piękn...

Czosnów (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
480 m2
2010
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15792423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26016641 15792423 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego. Przedmiotem ogłoszenia jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o p...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15883859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680446 15883859 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 223 m2 posadowiony na pięknej, , zielonej działce o powierzchni 1270 m2 ze wspaniałym tarasem do odpoczy...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

4 600 000 PLN (20 628 zł/m2)

6
-
223 m2
2024
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

855 000 PLN (3 886 zł/m2)

4
2
220 m2
2007
15897096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką w Rychliku – cisza i natura” 27994901 15897096 Dom na sprzedaż - Rychlik k. TrzciankiLokalizacja: Rychlik, malownicza i spokojna miejscowość otoczona pięknymi lasami i jeziorami. Dojazd do posesji asfaltową drogą.Rok budowy: 2020Opis nieruchomości:Na sprzedaż kompaktowy, energooszczędny dom o sol...

Rychlik (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

695 000 PLN (6 150 zł/m2)

2
1
113 m2
2020
15897050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993228 15897050 NOWOCZESNY, KOMFORTOWY I EKONOMICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY 124,36 m2 powierzchnia użytkowa , DZIAŁKA 702 m2, GOLCZOWICE (ZALESIE GOLCZOWSKIE) Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykonania oraz bezpośrednie sąs...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

659 000 PLN (5 315 zł/m2)

5
-
124 m2
2021
15865110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27288852 15865110 Dom wolnostojący 153 m² działka 1455 m² po generalnym remoncie Darż blisko Szczecina i GoleniowaNa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m², położony na dużej działce 1455 m² w spokojnej miejscowości Darż. Nieruchom...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

1 150 000 PLN (7 516 zł/m2)

6
5
153 m2
2024
15884517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705918 15884517 Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Mikorzyna (gmina Kępno), na działce ...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

650 000 PLN (6 132 zł/m2)

4
-
106 m2
2026
15886833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768795 15886833 Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym w malowniczej miejscowości Gąski, w gminie Olecko.Działka i zabudowania- Powierzchni...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

439 000 PLN (3 658 zł/m2)

5
2
120 m2
2005
15864421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267289 15864421 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, Cianowice, gm Skała,Zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Czas dojazdu d...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
3
160 m2
2025