• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Krzeczów Kącik

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kącik i Krzeczów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 136 m2/700m2 Słomczyn gmina Konstancin 27851706 15889483 SPRZEDAŻ LOKAL 135,53 m2  W DOMU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM SŁOMCZYN I GM. KONSTANCIN - JEZIORNA 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,53 m2, na działc...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 149 000 PLN (8 511 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15875670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27556023 15875670 Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce dla dużej rodziny lub osób szukających ucieczki od miejskiego zgie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 280 000 PLN (5 020 zł/m2)

7
2
255 m2
2020
15883260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674811 15883260 Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m², położonego w malowniczej okolicy – Przystań Pomorzany.To doskonała propozycja dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, pragnących cieszyć się ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

250 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania. 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15818472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625304 15818472 Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę nr 195 zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Cieszynie w woj. śląskim, zapisanej w KW nr BB1C000943604. ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

307 222 PLN (1 851 zł/m2)

5
-
166 m2
-
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15820919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574774 15820919 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów.Dom 71,7m2 umiejscowiony na działce o powierzchni 3051m2 w miejscowości Okół. Działka z bezpośrednim ...

Okół (Świętokrzyskie, gm. Bałtów)

299 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
71.7 m2
1965
15896443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27980236 15896443 Wolnostojący dom na działce 900m2. Parter: salon, kuchnia, 2 pokoje, dwie łazienki. Na I piętrze są 4 pokoje, łazienka i II piętrze 3 pokoje, łazienka. Parter jest wykończony w wysokim standardzie jak na zdjęciach, pozostałe piętra(I i II) są do wyko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (14 000 zł/m2)

10
-
500 m2
1995
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 * Preferowany Klikent gotówkowy *Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15860659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182979 15860659 Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów.BUDYNEKDom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). Wybudowany został w 1999 roku, jest w dobrym stanie technicznym - gotowy ...

Sade Budy (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

600 000 PLN (5 172 zł/m2)

2
2
116 m2
1999