• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Lipie Starachowicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Starachowicka i Lipie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15796706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26125562 15796706 SPRZEDAM DOM - STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Na sprzedaż oferuję dom w stanie surowym zamkniętym, zrealizowany według projektu Archeton Krab 3 - funkcjonalnego, nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Budynek znajduje się w miejscowo...

Pawlikowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

800 000 PLN (6 400 zł/m2)

5
-
125 m2
2005
15766592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25506479 15766592 Połowa domu - bliskie okolice Jaworzyny Śląskiej.Dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Na powierzchnię części mieszkalnej składają się dwa poziomy. Na parterze jest duży pokój, kuchnia, łazienka, korytarz i wiatrołap. Na piętrze są trzy...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

380 000 PLN (3 304 zł/m2)

4
1
115 m2
1939
15766602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25506476 15766602 OFERTA 0% DLA KUPUJĄCEGO! BEZ PODATKU PCC!Prezentujemy Państwu nową inwestycje w miejscowości Kalno!OFERTA DOTYCZY STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO!W sprzedaży dostępne są 4 bliźniaki!Domy o powierzchni całkowitej 136 m2 (użytkowej 117m2).Cena obejmuje: wy...

Kalno (Dolnośląskie, gm. Żarów)

520 500 PLN (3 827 zł/m2)

5
2
136 m2
2024
15736818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24879349 15736818 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5 osobowej rodziny. Dom wykończony wysokiej jakości materiałami, konsekwentnie w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
300 m2
-
15735216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851763 15735216 Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w cichej i zielonej okolicy niedaleko Jaworzyny Sląskiej.Działka o powierzchni 1000 m2. Dom o powierzchni użytkowej 123 m2.Na parterze zaaranżowana została część dzienna z du...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

560 000 PLN (3 237 zł/m2)

5
2
173 m2
2022
15879156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam budynek biurowy na Ursynowie 27609170 15879156 Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym.Budynek na działce pod zabudowę usługowo-mieszkalną (w obszarze 1 MNS-U, c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (10 392 zł/m2)

12
3
255 m2
1996
15891334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27895004 15891334 Dom wolnostojący po remoncie - 5 km od Bydgoszczy, blisko lasu Na sprzedaż przestronny, dom wolnostojący po remoncie o powierzchni 225 m² , położony ok. 5 km od Bydgoszczy . Nieruchomość usytuowana jest w cichej, zielonej okolicy...

Kruszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

1 250 000 PLN (3 846 zł/m2)

5
-
325 m2
-
15891333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895003 15891333 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż nowo budowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2 z działką ok 250m, położony w cichym i spokojnym miejscu w Murowańcu Na pow...

Murowaniec (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

669 000 PLN (6 082 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15890405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bobrowiec I Segment I 121 m2 27876197 15890405 Cena: 1 095 000 zł SPRZEDAŻ 121 m² SEGMENT ŚRODKOWY BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC i BEZ PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest środkowy segment o powierzchni użytkowej 121 m², z ogródkiem. Do...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 095 000 PLN (9 050 zł/m2)

4
2
121 m2
2024
15887075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27775273 15887075 959 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (10 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15882450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy z ogrodem | 118,31m2 | Baszkówka 27664155 15882450 SPRZEDAŻ I 960 000 PLN I 118,31m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (prawnie lokal z udziałem ...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

960 000 PLN (8 136 zł/m2)

5
1
118 m2
2026
15882420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 090 000 I SPRZEDAŻ | 124 m2 | DOM W ZABUDOWIE DW 27663552 15882420 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ W LESZNOWOLISPRZEDAŻ I 1 090 000 I 124 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ LESZNOWOLAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bli...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 090 000 PLN (8 790 zł/m2)

5
2
124 m2
2026