• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Lipowica Lipowica Park

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Park i Lipowica

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15882222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Wodzieradach - a ty o czym marzysz? 27658384 15882222 Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się w sercu domu - przy wspólnych posiłkach lub wieczorami przy kominku - ta nieruchomość zdecydowanie zasługuje na uwagę!    Na ...

Wodzierady (Łódzkie, gm. Wodzierady)

945 360 PLN (4 545 zł/m2)

5
2
208 m2
2022
15875848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527644 15875848 Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Sanoku – idealną propozycję dla inwestorów, dużych rodzin lub osób szukających wygody i niezależności. Na sprzedaż oferujemy budynek, który składa się z dwóch przestronnych lokali mieszkalnych, każdy o powierzch...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

550 000 PLN (2 662 zł/m2)

6
2
206.62 m2
1921
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15856839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na wsi 27106255 15856839 Siedlisko na sprzedaż - Szynkielów, gmina Gmina KonopnicaNa sprzedaż siedlisko położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Szynkielów, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej, co gwara...

Szynkielów (Łódzkie, gm. Konopnica)

205 360 PLN (4 191 zł/m2)

2
1
49 m2
1960
15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Tomasz Polasik 513 383 140Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospod...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15895479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962000 15895479 Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim.Nieruchomość stanowi solidną bazę do dalszych prac budowl...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

419 000 PLN (3 434 zł/m2)

4
2
122 m2
2020
15891060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885848 15891060 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885847 15891061 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15887246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779352 15887246 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025
15770578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25556429 15770578 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy wolnostojącej i szeregowej, bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, ...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 500 000 PLN (6 198 zł/m2)

4
2
242 m2
2000