• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Lipowica Lipowica Park

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Park i Lipowica

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15873160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27513144 15873160 REZERWACJA Poniemiecki dom 183 m2 w zabudowie szeregowej, posadowiony na działce 600 m2 w Urazie, ok. 7 km od Obornik Śląskich i 20 km od Wrocławia. Dom składa się z następujących kondygnacji: PARTER ok. 88,6 m2 : 4 pokoje, kuchnia, łazienka z natr...

Uraz (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

297 000 PLN (1 188 zł/m2)

7
-
250 m2
1880
15853904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27063280 15853904 Dom wolno stojący 130 m2 na osiedlu Fredry w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 476 mkw , dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, wybudowany w 1985 r. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: PARTER 79,21 m2: pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią o łącz...

Oborniki Śląskie (Miasto) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

757 000 PLN (5 823 zł/m2)

5
-
130 m2
1885
15784505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25854229 15784505 Dom parterowy o powierzchni całkowitej 190 m2 (powierzchnia użytkowa 130,13 m2 + 29,52 m2 garaż) w Obornikach Śląskich , posadowiony na działce 918 mkw, wybudowany w 2005 roku . Atrakcyjnie położony, w spokojnej i zielonej części miast...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 200 000 PLN (6 316 zł/m2)

4
-
190 m2
2005
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15895219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27960778 15895219 Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka w stylu dworkowym, w miejscowości Sypitki (gmina Kalinowo koło Ełku), 80 m od malowniczej rzeki Lega wpływającej do jeziora Selmęt Wlk. Dom w dużej części po remoncie, przestronne 5 pokoi, wysokie pomieszczen...

Sypitki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

670 000 PLN (3 722 zł/m2)

4
2
180 m2
1964
15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 136 m2/700m2 Słomczyn gmina Konstancin 27851706 15889483 SPRZEDAŻ LOKAL 135,53 m2  W DOMU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM SŁOMCZYN I GM. KONSTANCIN - JEZIORNA 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,53 m2, na działc...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 149 000 PLN (8 511 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15460393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19056419 15460393 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i atrakcyjną lokalizację! (10 km od Szczecina). Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój,...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 350 000 PLN (1 357 zł/m2)

3
2
995 m2
1960
15603028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22247348 15603028 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim położony w Siadle Dolnym. Do lokalu będzie przynależeć działka o powierzchni ok 382m2, korzystnie usytuowana wjazd do garażu od północy, ogró...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 150 000 PLN (8 532 zł/m2)

5
2
134.79 m2
2025
15894991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27954621 15894991 WYJĄTKOWA REZYDENCJA W SERCU GÓR SOWICH 380 m² DZIAŁKA 1700 m² LUBACHÓW WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczym Lubachowie - miejscu, gdzie natura, cisza i komfort ż...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 380 000 PLN (3 632 zł/m2)

11
-
380 m2
1877
15886362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z budynkiem warsztatowym na sprzedaż 27754621 15886362 UWAGA !!!!Na sprzedaż  dom oraz budynek warsztatowo - magazynowy, położone na dużej działce o powierzchni 11 800,0 m2. Stan surowy otwarty.Dom według projektu AMBROZJA wariant B - o powierzchni  całkowitej 85,29 m2 - parter z poddaszem użytkowym.Powi...

Trablice (Mazowieckie, gm. Kowala)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
85 m2
-