• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Lubicz

Znalezionych ofert: 5

15893396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910351 15893396 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym 20 km. W miejscowości sklep, przystanek autobusowy, sama miejs...

Lubicz (Zachodniopomorskie, gm. Widuchowa)

595 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
-
88.3 m2
2021
15411872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940774 15411872 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę skierowaną do osób pragnących połączyć miejsce zamieszkania z przestrzenią na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.Nieruchomość obejmuje dom pozwalający na urządzenie zarówno przestrzeni mieszka...

Lubicz Górny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

1 600 000 PLN (2 572 zł/m2)

2
-
622 m2
2008
15508655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom, biuro ,hala z zapleczem Lubicz Górny 20115262 15508655 Atrakcyjna nieruchomość z domem i halą - Idealna inwestycja z dochodowym najmem!Możliwość rozsądnej negocjacji ceny.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od głównych dróg komunikacyjnych. Składa się ...

Lubicz Górny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

1 599 999 PLN (2 581 zł/m2)

12
-
620 m2
2008
15782750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25847484 15782750 Wyjątkowa posiadłość w Lubiczu Górnym – nagrodzony ogród i dom z dusząNa sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w Lubiczu Górnym – miejsce, gdzie elegancja i spokój natury tworzą harmonijną całość. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarow...

Lubicz Górny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
250 m2
2000
15789947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25951224 15789947 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę łączącą komfortowe życie rodzinne z dochodową działalnością hotelową – wszystko w jednym, dobrze utrzymanym obiekcie, idealnie położonym przy ul. Toruńskiej w Lubiczu Dolnym.LOKALIZACJA Lubicz D...

Lubicz Dolny (Kujawsko-Pomorskie, gm. Lubicz)

1 720 000 PLN (3 105 zł/m2)

10
6
554 m2
1997