• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Lutom Osiedle Różane

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Różane, Osiedle i Lutom

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15856839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na wsi 27106255 15856839 Siedlisko na sprzedaż - Szynkielów, gmina Gmina KonopnicaNa sprzedaż siedlisko położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Szynkielów, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni, pól i luźnej zabudowy jednorodzinnej, co gwara...

Szynkielów (Łódzkie, gm. Konopnica)

205 360 PLN (4 191 zł/m2)

2
1
49 m2
1960
15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Tomasz Polasik 513 383 140Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospod...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15895479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962000 15895479 Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim.Nieruchomość stanowi solidną bazę do dalszych prac budowl...

Grądy (Mazowieckie, gm. Leszno)

419 000 PLN (3 434 zł/m2)

4
2
122 m2
2020
15891060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885848 15891060 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15891061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27885847 15891061 OSIEDLE DOMY W ROKITNICY - EKOLOGICZNE DOMY Z DUŻYM OGRODEM!Zespół budynków jednorodzinnych położony w dogodnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Tutaj poczujesz spokój, komfort i bezpieczeństwo- wartości, którymi każdy z nas chce otoczyć sw...

Rokitnica (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

740 000 PLN (9 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15887246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779352 15887246 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Namysłów (Opolskie, gm. Namysłów)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025
15770578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25556429 15770578 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy wolnostojącej i szeregowej, bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, ...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 500 000 PLN (6 198 zł/m2)

4
2
242 m2
2000
15379431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom na działce za starodrzewem 17231856 15379431 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 500 m2 z r., na działce 1150 m2 z 2000 r., Otwock.Piękny dom w cichej, zielonej, okolicy, z dala od zgiełku miasta a zarazem blisko centrum Otwocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub z przezna...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
500 m2
2000
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze Duchackie), Turniejowa

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15718708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24556011 15718708 WOLNOSTOJĄCY, SŁONECZNY DOM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładny, przestronny dom położony w Dobranowicach. Wieś Dobranowice położona jest w południowej części Pogórza Wielickiego. Leży 6 km na połudn...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

6
3
220 m2
2014