• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Malbork Toruńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Toruńska

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Malbork

15688496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23990017 15688496 Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego możliwości uzyskania dochodu z najmu.BUDYN...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

699 000 PLN (3 039 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15897766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009560 15897766 Malbork, 2026-05-20OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 11.00 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomościNieruch...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

528 188 PLN (2 628 zł/m2)

4
-
201 m2
-
15897750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009510 15897750 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 26 czerwca 2026 r. o godz. 11.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomośc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

360 000 PLN (4 186 zł/m2)

2
-
86 m2
-
15887020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773552 15887020 OFERTANa sprzedaż dom wolnostojący o charakterze mieszkalno-usługowym, położony w samym sercu Malborka przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym – idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej....

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

859 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
-
200 m2
1990
15506623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20086194 15506623 Unikatowa posiadłość położona w bardzo bliskiej odległości od centrum Gdańska. Niezwykłe miejsce ,który w połączeniu z otaczającym lasem i bliskością plaży około 1200 m pozwala cieszyć się spokojem i widokiem na otaczający krajobraz, a dzięki umiejs...

Stogi (Stogi) (Pomorskie, gm. Malbork)

3 990 000 PLN (25 577 zł/m2)

5
1
156 m2
-
15818627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 1365 m² – Malbork, Wielbark 26603831 15818627 Dom z dużą działką Malbork - Wielbark 3 garażeNa sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Malbork, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wielbark, przy ul. Wincenta Pola.Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1 36...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

450 000 PLN (5 625 zł/m2)

5
1
80 m2
1960
15897767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009558 15897767 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 12.30 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomościN...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

2 615 164 PLN (3 340 zł/m2)

8
-
783.02 m2
-
15623845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22685450 15623845 Na sprzedaż ekskluzywna rezydencja o powierzchni 417 m², położona w Nowej Wsi Malborskiej, na malowniczej działce o powierzchni 2828 m². To idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, komfort i najwyższą jakość wykończenia. Dom urządzony w stylu ...

Nowa Wieś Malborska (Pomorskie, gm. Malbork)

2 699 000 PLN (6 472 zł/m2)

7
3
417 m2
2014
15710034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369423 15710034 Zachęcam do kontaktu i osobistego zapoznania się z ofertą. To OKAZJA, aby stać się właścicielem domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Polsce. Nie czekaj, zainwestuj w przyszłość już dziś!Inwestując w ten dom, zyskujesz nie tylko miejsc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

800 000 PLN (2 286 zł/m2)

8
1
350 m2
1992
15870993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451365 15870993 Oferta: Na sprzedaż nieruchomość w Malborku, która daje wygodę życia i wiele możliwości na przyszłość. To dom z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, pod wynajem albo do połącz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 300 000 PLN (7 263 zł/m2)

7
-
179 m2
1920
15864139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264914 15864139 Oferta: Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Kościeleczki, zaledwie 5 km od centrum Malborka. To doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, niezależności i możliwości stworzenia domu według własnego pomysłu. ...

Kościeleczki (Pomorskie, gm. Malbork)

1 099 000 PLN (5 618 zł/m2)

5
2
195.62 m2
1998
15386165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17377998 15386165 Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim.Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2.Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej księdze wieczystej. Ma osobne wejście i ta część jest do remontu.Ogrzewany za pomo...

Lasowice Wielkie (Pomorskie, gm. Malbork)

548 000 PLN (2 610 zł/m2)

4
-
210 m2
1945