• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 29

15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15692372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak 6 pokoi. Ogród. 2 x Parking 24041331 15692372 Oferta Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Dom Segment  w stanie deweloperskim z Ogrodem ok 25 mkw i 2 miejscami parkingowymi.Ogródek ok 25 mkwŚwietna lokaliz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

899 000 PLN (7 750 zł/m2)

6
3
116 m2
2025
15691667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy. Skrajny Segment 3 poziomy. Ogródek 25330815 15691667 Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Osiedle Nowoczesnych segmentów w super lokalizacji bliskich Marek.W okolicy sklepy typu Biedronka, Netto, Orlen.5 min do szkoły.W seg...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 149 000 PLN (10 738 zł/m2)

4
2
107 m2
2025
15618929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy. Nowoczesny Segment 3 poziomy. Ogródek 22574943 15618929 Oferta i zakup prosto od Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Osiedle Nowoczesnych segmentów w super lokalizacji bliskich Marek.W okolicy sklepy typu Biedronka...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

969 000 PLN (9 056 zł/m2)

4
2
107 m2
2025
15862858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy. Nowoczesny Segment 3 poziomy. Ogródek 27233315 15862858 Oferta i zakup prosto od Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Osiedle Nowoczesnych segmentów w super lokalizacji bliskich Marek.W okolicy sklepy typu Biedronka...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

919 000 PLN (8 589 zł/m2)

4
2
107 m2
2025
15895251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961769 15895251 BEZ PODATKU PCC!!! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu zamkniętym w miejscowości Wólka Radzymińska, ...

Marki (Marki) (Mazowieckie, gm. Marki)

849 000 PLN (7 580 zł/m2)

5
-
112 m2
2025
15882072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657167 15882072 Wyjątkowy Dom Wolnostojący, nagrodzony projekt Dom w Piwoniach w doskonałej lokalizacji - cicha Willowa część Marek, otulina Puszczy Słupeckiej. Ta nieruchomość łączy wygodę życia w mieście oraz niepowtarzalną bliskość natury. Dom posiada 173,9mkw po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 690 000 PLN (9 769 zł/m2)

5
2
173 m2
2004
15888377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811180 15888377 Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew ptaków, a zamiast bloków – widok zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Taki właśnie klimat oferuje ten dom położony w Markach, tuż prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 969 000 PLN (13 935 zł/m2)

4
2
141.3 m2
2005
15849453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26967100 15849453 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 269 mkw. położony w miejscowości Marki pow. wołomiński. Dom został wybudowany w 2003 roku w technologii tradycyjnej z gazobetonu i ocieplony 12-centymetrową warstwą styropianu. Ogrzewanie zapewni...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 888 000 PLN (5 937 zł/m2)

7
2
318 m2
2003
15778052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740239 15778052 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025
15778063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740238 15778063 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 821 zł/m2)

3
1
134 m2
2025
15778055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740240 15778055 Marki ostatnie 4 lokale z ogródkiem i garażem!Na sprzedaż 4 ostatnie lokale mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej z własnym ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem postojowym.Każdy lokal ma powierzchnię 133,82 m², w tym:garaż jednostanowiskowy o po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

780 000 PLN (5 865 zł/m2)

3
1
133 m2
2025