• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Mezowo Kasztanowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mezowo i Kasztanowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15896775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988634 15896775 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15896802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27988617 15896802 Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu myślenickiego Zarabia. Zlokalizowany jest w w nowocz...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

4
2
81 m2
2022
15896793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988612 15896793 WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 300 m² DUŻA DZIAŁKA 15,92 AR MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA BASEN BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ SZYBKI DOJAZD DO KRAKOWA Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 313,49 m&sup2...

Krzeszowice (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

1 540 000 PLN (4 920 zł/m2)

7
-
313 m2
1978
15896759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988596 15896759 *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojazdowa, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom budowany według projektu Lilia Extradom z dołożonym jednym pustakiem na ściance kolanko...

Dojazdów (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

620 000 PLN (4 769 zł/m2)

4
2
130 m2
2026
15896784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988581 15896784 Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja PKP 1,7km. W pobliżu Tenczyński Park Krajobrazowy, rezer...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 150 000 PLN (7 143 zł/m2)

4
2
161 m2
2026
15870353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27427666 15870353 KRZYSZKOWICE - DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY - DUŻA DZIAŁKA 17 AR - 18 KM OD OBWODNICY A4 LOKALIZACJA: Oferowany na sprzedaż dom znajduje się w miejscowości Krzyszkowice , gm. Myślenice w odległości 18 km od południowej obwodnicy A4. ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 200 000 PLN (5 851 zł/m2)

5
-
376 m2
2019
15864625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27270204 15864625 Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny, idealny dla osób ceniących komfort, pryw...

Lusina (Małopolskie, gm. Mogilany)

2 890 000 PLN (17 000 zł/m2)

4
2
170 m2
2005
15848974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26953872 15848974 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski 202,10 m² 2 segmenty do wyboru od 8500 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (8 515 zł/m2)

6
-
101 m2
2025
15829522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26648142 15829522 DUŻY DOM POD KRAKOWEM, ZABIERZÓW, DZIAŁKA 8 ARÓW, 5 SYPIALNI, GARAŻ, DUŻE PIWNICE LOKALIZACJA: Dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8 km. Spokojna, dobrze skomuni...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 300 000 PLN (5 603 zł/m2)

6
2
232 m2
2003
15819509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646734 15819509 Wyjątkowe ranczo z własnym lasem - przestrzeń, styl i natura w idealnej harmonii Ogłoszenie zawiera zdjęcia Właściciela. Na sprzedaż niezwykła posiadłość o charakterze rancza, położona na 33-arowej działce z własnym lasem , stworzona ...

Grzechynia (Małopolskie, gm. Maków Podhalański)

1 620 000 PLN (7 200 zł/m2)

5
-
225 m2
1980
15806853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26354466 15806853 Nowoczesny Dom - Willa Premium - Myślenice Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o charakterze willowym, zlokalizowany w gminie Myślenice - w spokojnym, kameralnym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej, z szybkim dojazdem do Kra...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 999 PLN (6 689 zł/m2)

5
-
299 m2
2024
15795983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26110033 15795983 Całoroczny dom z bali w malowniczej Trzebuni 7,5 ara Stan surowy zamknięty Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom całoroczny zlokalizowany w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości gminy Pcim - Trzebuni . To idealne miejsce dla osób s...

Trzebunia (Małopolskie, gm. Pcim)

790 000 PLN (4 540 zł/m2)

5
-
174 m2
2024