• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Miękinia

Znalezionych ofert: 3

15897300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999225 15897300 Okazja! Oferta sprzedaży – dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Projekt: Dom w Liredach Lokalizacja: Gmina Miękinia Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według popularnego projektu Dom w Liredach, położony na przestronnej działce ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

944 999 PLN (8 210 zł/m2)

5
1
115.1 m2
2026
15893742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917763 15893742 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ. Inwestycja realizowana ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 090 000 PLN (9 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2026
15667557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym ogrodem blisko Wrocławia! 23605086 15667557 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070          OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania ładnie wykończony dom wolnostojący na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Miękini, powiat średzki. Dom posadowiony na zagospodarowane...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 300 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
2
188 m2
2016