• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Michałowice

Znalezionych ofert: 26

15322369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15741742 15322369 Do sprzedania dom 121m2 w Michałowicach w rejonie ulicy Komora. Działka 502m2. Oferowana nieruchomość jest na zamkniętym osiedlu paru domów które zostały wybudowane w 2002 roku systemem Sunday. Dom parterowy z możliwością ...

Michałowice (Michałowice) (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 150 000 PLN (9 504 zł/m2)

4
1
121 m2
2002
15839872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26762424 15839872 Na sprzedaż dom wolnostojący w Michałowicach ulica Michałki- działka 658m2. Lokalizacja doskonale skomunikowana z Krakowem. Zaledwie 10 km od Starego Miasta. Przystanek autobusowy w odległości 100m od domu. Do S7 zaledwie 700m a do obwodnicy 3 ...

Michałowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 390 000 PLN (5 346 zł/m2)

6
2
260 m2
2005
15828553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 26643120 15828553 INFORMACJE OGÓLNENazwa Inwestycji: VIlle Ogrodowa Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - Gmina Michałowice, powiat pruszkowskiMetraż: 244 m²Powierzchnia działki: 423 m2Kondygnacje: 3Rok budowy: 2026Cena: 2 430 000 zł - 3 300 000 zł Miejsce postoj...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2025
15885355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie zieleni 27726659 15885355 OpisZ przyjemnością zaprezentuję Państwu na spotkaniu piękny, ponadczasowy i oryginalny dom znajdujący się w prestiżowej części Michałowic.Krótko:Michałowice Rozkładowy dom - 172 m2 Piękny ogród Działka o powierzchni 505 m2 5 pokoi, 2 łazienki ga...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 200 000 PLN (12 791 zł/m2)

5
2
172 m2
2006
15896263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27974638 15896263 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZamieszkaj w Michałowicach na kameralnym osiedlu na przedmieściach Warszawy, w domu o wysokim standardzie wykończenia, gdzie dbałość o ergonomię i walory funkcjonalne łączą się z nowoczesnymi rozwiązaniami...

Michałowice (Michałowice-wieś) (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 320 000 PLN (15 263 zł/m2)

6
-
152 m2
2025
15794792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26080839 15794792 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom wykon...

Michałowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

850 000 PLN (8 586 zł/m2)

4
-
99 m2
2025
15894594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946177 15894594 Doskonała inwestycja w grunt! Dom wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 210 mkw położony w Regułach gmina Michałowice na działce o powierzchni 1883 mkw. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość można wykorzystać na wiele spos...

Michałowice (Reguły) (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 199 000 PLN (9 995 zł/m2)

6
2
220 m2
1980
15829679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w Michałowicach trzy oddzielne mieszkania 26631225 15829679 Przestronny bliźniak w Michałowicach - idealna inwestycja lub wygodne miejsce do życia! 460 m², 3 mieszkania, 3 garażeOferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 460 m² położony w zielonej, spokojnej części Michałowic. To doskonała propozy...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 700 000 PLN (3 680 zł/m2)

9
3
462 m2
2003
15781492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25829531 15781492 Nowoczesny dom bliźniaczy klasy A+ pod Warszawą komfort przyszłości i niskie koszty życiaNa sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony tuż przy granicy Warszawy. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiego standa...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
3
156 m2
2025
15844564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26841566 15844564 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY W STYLU NOWOCZESNEJ STODOŁY W STANIE DEWELOPERSKIM ZNAJDUJĄCY NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU LOFTOWE ZACISZE W MIEJSCOWOŚCI KRASIENIEC STARY PRZY ULICY SŁOWIAŃSKIEJ OFERTA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sp...

Michałowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 049 000 PLN (8 598 zł/m2)

6
2
122 m2
2026
15621955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22634922 15621955 Na sprzedaż Willa z basenem, w cichej, spokojnej i najbardziej prestiżowej części miejscowości Komorów.Dom wybudowany w 2020 roku na działce 1346 mkwWnętrze wytworne, gustowne wykończone w stylu glamour. Dom wyróżnia się elegancją, bogactwem zdobień ...

Michałowice (Komorów) (Mazowieckie, gm. Michałowice)

5 900 000 PLN (14 750 zł/m2)

5
3
400 m2
2020
15206764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12598005 15206764 Wyjątkowa oferta domu połączonego tylko ścianą garażu z garażem sąsiadaNowoczesne rozwiązaniaOgrzewanie podłogoweDrzwi antywłamaniowe i antywyważenioweRekuperacjaSterowanie roletamiinstalacja pod fotowoltaikę i klimatyzację sam decydujeszGniazdo umo...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 600 000 PLN (6 400 zł/m2)

5
-
250 m2
2023