• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Miechów Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Miechów

15896808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988585 15896808 DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejscowość Pojałowice w gminie Miechów jest oddalona od Krakowa tylko 30 km. Do samego Miechowa jest 8 km. Dom otoczony polami...

Pojałowice (Małopolskie, gm. Miechów)

899 000 PLN (3 392 zł/m2)

6
-
265 m2
2016
15728014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24729626 15728014 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej – stan deweloperski Miechów, ul. RacławickaLOKALIZACJA:Miechów, ul. Racławicka – woj. małopolskieSpokojna okolica z szybkim dostępem do Krakowa (ok. 25 minut samochodem, 35–45 minut pociągiem). W po...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

995 000 PLN (7 641 zł/m2)

4
2
130.22 m2
2025
15877896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27583624 15877896 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa spokoju z własną winnicą – Loftowy dom na 1,3 ha pod KrakowemMarzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl z sielskim spokojem? Odkryj wyjątkową posiadłość w Bukowskiej Woli – zaledw...

Bukowska Wola (Małopolskie, gm. Miechów)

1 040 000 PLN (6 265 zł/m2)

4
-
166 m2
2013
15829445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26648090 15829445 DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ POD MIECHOWEM, 30 KM OD KRAKOWA, OBOK STOK NARCIARSKI SŁAWICKI RAJ LOKALIZACJA: Miejscowość Pojałowice w gminie Miechów jest oddalona od Krakowa tylko 30 km. Do samego Miechowa jest 8 km. Dom otoczony polami...

Pojałowice (Małopolskie, gm. Miechów)

899 000 PLN (3 392 zł/m2)

6
-
265 m2
2016
15659611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23447071 15659611 MIECHÓW,NOWY SOLIDNY DOM, 222 m2, USTAWNA DZIAŁKA 590 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości MIECHÓW województwo małopolskie.Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowany z ciepłego betonu ko...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

650 000 PLN (2 928 zł/m2)

5
-
222 m2
2017
15890186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874398 15890186 Zapraszam na prezentację domu, w prężnie rozwijającej się części Miechowa. Jeśli cenisz sobie wygodę życia w mieście z posiadaniem własnego ogrodu, to ta oferta jest dla Ciebie. PODSTAWOWE PARAMETRY:• Powierzchnia domu 180 m2 • Ilość pokoi : 5• Ilo...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

695 000 PLN (3 861 zł/m2)

5
-
180 m2
1994
15667538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23603797 15667538 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż nowoczesny, energooszędny dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia - w pełni umeblowany i wyposażony - zlokalizowany w Miechowie, zaledwie 30 minut od Krakowa. Powierzchnia u...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

2 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

5
3
200 m2
2025