• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Narty

Znalezionych ofert: 1

15723216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24631444 15723216 Do sprzedaży dom letniskowy murowany w miejscowości Narty nad jeziorem Świętajno, gmina Jedwabno, powiat szczycieński.Komfortowy dom letniskowy budowany od podstaw zakończony w 2003 r, na ogrodzonej działce 1257 m² , nr ewid. 4627. Dom tradycyjnie mu...

Narty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

945 000 PLN (6 750 zł/m2)

7
7
140 m2
2003