• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nieporęt

Znalezionych ofert: 16

15879223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610907 15879223 Na sprzedaż wyjątkowy Dom pod Dębem. Doskonała lokalizacja, w centrum Stanisławowa Pierwszego, przy ul. Swingowej. Tu rzadko pojawiają się domy na sprzedaż. A jeszcze rzadziej w tak atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy - tylko 5.652 zł!Ten dom to prz...

Nieporęt (Stanisławów pierwszy) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 950 000 PLN (5 652 zł/m2)

6
3
345 m2
2025
15853752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27058718 15853752 Wrócił do sprzedaży OSTATNI dom wolnostojący parterowy z garażem piękna działka o pow. 791mkw nie musisz chodzić po schodachOKAZJA !! Osiedle Domów Wolnostojących Parterowych PROMYK II Etap Projekt bardzo przemyślany i niezwykle funkcjonalny. Cha...

Nieporęt (Stanisławów pierwszy) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 199 900 PLN (8 758 zł/m2)

4
2
137 m2
2026
15709639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24358248 15709639 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu zlokalizowanego przy Zalewie Zegrzyńskim.Budynek znajduje się na działce 2491 m² objętej MPZP jako teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (1UMN).Powierzchnia budynku to...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

2 200 000 PLN (8 627 zł/m2)

6
-
255 m2
2007
15574948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21639551 15574948 Jeśli szukasz  urokliwego domu z dużym ogrodem i stawem, którego lokalizacja zapewni wysoki komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!Zapraszamy do zapoznania się z niecodzienną ofertą pięknego domu o powierzchni ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 895 000 PLN (6 888 zł/m2)

7
2
275.1 m2
2009