• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Nowy Konik Podleśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podleśna i Konik

Znaleźliśmy 77 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Nowy

15160997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11297133 15160997 Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nowym Prażmowie przy ul. Głównej. Jest to dom wolnostojący usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m² w otoczeniu zabudo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1990
15701583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24221089 15701583 Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony w miejscowości Nowy Witoszyn Link do prezentacji nieruchomości DRON : https:youtu.beLj5kIhuyvdw Jeżeli poszukujesz domu : *Dla rodziny *Zdala od miasta w pięknej okolicy *Nie...

Nowy Witoszyn (Kujawsko-Pomorskie, gm. Fabianki)

350 000 PLN (2 593 zł/m2)

3
-
135 m2
1997
15866034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27308117 15866034 Już od pierwszego spojrzenia widać, że to dom z potencjałem nowoczesna bryła, jasna elewacja i solidne wykonanie.Nieruchomość o powierzchni 150 m² stoi na działce 764 m² i przechodzi generalny remont, który obejmuje wszystkie kluczowe elementy techn...

Maków Nowy (Mazowieckie, gm. Skaryszew)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
2015
15791881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kanalizacja, działka, ok. 600m2, koło lasu 26001791 15791881 bez prowizji !!OPIS INWESTYCJI: Budynek  położony w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, blisko terenów zielonych i lasu. dojazd oświetloną drogą asfaltową.Wokoło piękne tereny zielone, blisko lasyBudynek otoczony z dwóch stron pięknymi tujami ,...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

737 000 PLN (6 640 zł/m2)

4
2
111 m2
2026
15888399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27812853 15888399 HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- brak czynszu- blaszany garaż ok 24m2- funkcjonalny rozkład pomieszczeń- jasne i słoneczne pokoje- dodatkowa sypialnia na poddaszu- taras z ogródkiem ok 120m2- cicha i spokojna okolicaCHARAKTERYSTYKA:Na ...

Nowy Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

885 000 PLN (9 833 zł/m2)

4
1
90 m2
2017
15875140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525573 15875140 Twój azyl blisko natury! Odkryj dom przy ul. Wierzbowej 3 w Nowym Duninowie, idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną spokojnego życia przez cały rok lub szukają wygodnej bazy wypadowej do aktywnego wypoczynku. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizuali...

Nowy Duninów (Mazowieckie, gm. Nowy Duninów)

249 000 PLN (4 150 zł/m2)

4
1
60 m2
1980
15895611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962904 15895611 Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń, która daje wybór.Możesz tu zamieszkać, stworzyć swój azyl blisko natu...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 500 000 PLN (8 824 zł/m2)

5
2
170 m2
2005
15860289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181258 15860289 DOM NA SPRZEDAŻ MORAWCZYNA PRZESTRONNY DOM Z WIDOKIEM NA TATRY BLISKO NOWEGO TARGUNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Morawczynie, położony zaledwie 3,5 km od granicy Nowego Targu. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej, co zapewn...

Morawczyna (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 499 000 PLN (3 084 zł/m2)

12
2
486 m2
2010
14170612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 104853 14170612 Położenie w spokojnej okolicy przy drodze asfaltowej na dużej działce 5400m2 Dom w stanie developerskim do indywidualnej aranżacji. Na parterze salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka. kotłownia. Na piętrze 4 pokoje, łazienka. Część działki ok. 20...

Raducz (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

587 000 PLN (5 060 zł/m2)

6
1
116 m2
2018
15520397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20387193 15520397 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Chronów, gm. Bochnia. Klimatyczny dom z bali o pow. ok. 55 m 2 , na działce o pow. 1,22 ha. Starannie wyremontowany dom z bali z 1934 r., na siedliskowej działce o pow. 1,22 ha, w tym ok. 0.,60 ha lasu. Dom...

Chronów (Małopolskie, gm. Nowy Wiśnicz)

688 000 PLN (12 509 zł/m2)

3
1
55 m2
1934
14998549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6530485 14998549 Standard mieszkania: do wykończenia; Rozkład: do własnej aranżacji; Mediainstalacje: kanalizacja, prąd, woda; Liczba kondygnacji: 2; Pow. działki: 391; Do sprzednia budynek w Nowym Targu na ulicy Kowaniec Budynek o powierzchni około 165m2 i wymiar...

Nowy Targ (Kowaniec) (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

499 000 PLN (3 024 zł/m2)

5
1
165 m2
-
15587703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalny , wygodny dom blisko parku. 21917488 15587703 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w dobrej lokalizacji, na rodzinnym osiedlu, blisko parku w Nowym Tomyślu . Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej usługowej lu...

Nowy Tomyśl (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

799 000 PLN (3 222 zł/m2)

6
2
248 m2
1995