• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Oleszno Włoszczowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Włoszczowska i Oleszno

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15883517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675205 15883517 Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic)Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 120m2, całkowitej około 190m2 usytuow...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (7 895 zł/m2)

5
2
190 m2
1990
15882747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673269 15882747 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w dzielnicy - Bezrzecze Bliźniak położony w cichej i bardzo zielonej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury, a jednocześnie dobrą kom...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 350 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
2
156.69 m2
2017
15867345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27344155 15867345 Wygodny dom dla rodziny Zielonka 181 m²Przestronny i zadbany dom rodzinny położony w spokojnej części Zielonki, z szybkim dojazdem do Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak i osób szukających nieruchomości z możliwością połą...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 249 000 PLN (6 871 zł/m2)

5
-
181.77 m2
1988
15866751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena! Inwestycja! Zysk na lata! Lokalizacja! 27327297 15866751 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w doskonałej lokalizacji - przy Alei Armii Krajowe...

Starogard Gdański (Pomorskie, gm. Starogard Gdański)

1 619 900 PLN (10 253 zł/m2)

6
2
158 m2
2009
15864216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27264933 15864216 Oferta: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Malbork, ul. KwiatowaLokalizacja:Nieruchomość położona jest w spokojnej i rozwijającej się części Malborka przy ulicy Kwiatowej. W otoczeniu dominują nowe domy jednorodzinne oraz tereny zielone, sprzyj...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

710 000 PLN (4 686 zł/m2)

4
1
151.5 m2
2024
15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15864830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276806 15864830 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie ( dwa pokoje ) 1 piętro składa się z kuchni ...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

909 000 PLN (6 060 zł/m2)

7
-
150 m2
-
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997