• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ostrów Topolowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Topolowa

Znaleźliśmy 19 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Ostrów

15705619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283280 15705619 Dom na Sprzedaż w Ostrowie k. Radymna – Idealne Miejsce dla Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Ostrów, gmina Radymno, w powiecie jarosławskim na Podkarpaciu. Ta rozległa działka o ...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Radymno)

350 000 PLN (3 500 zł/m2)

3
-
100 m2
1965
15375902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17128737 15375902 Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 130 m2, położony na urokliwej, ogrodzonej działce 1010 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Ostrowie (powiat otwocki, gmina Celestynów) w odległości ok 30 km od cen...

Ostrów (Mazowieckie, gm. Celestynów)

1 190 000 PLN (8 623 zł/m2)

4
2
138 m2
2017
15633931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22906745 15633931 OBNIŻKA CENY !!Ostrów, gm. Przemyśl - wolnostojący dom z garażem i budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej 183 m2. Dom otoczony zielenią, nasłoneczniony ze wszystkich stron, centralna lokalizacja, świetnie skomunikowany. Nieruchomość położona w miej...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

425 000 PLN (2 326 zł/m2)

6
-
182.73 m2
1975
15699974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój Nowy dom w Brzeźniu. Gotowy do zamieszkania!! 24179848 15699974 NOWA NIŻSZA CENA!!! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. BrzeźnioSzukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom parterowy o powierzchni całkowitej 136,65 m² to idealna propoz...

Ostrów (Łódzkie, gm. Brzeźnio)

580 360 PLN (4 267 zł/m2)

4
1
136 m2
2020
15629491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22829444 15629491 Sprzedaż, dom wolnostojący, duża działka objęta planem MNU, U-P, działalność, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 136 m2., położony na dużej działce z szerokimi możliwościami zagospodarowania. Nieruchomość znajduje się...

Ostrów Wielkopolski (Kamienna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

6
1
136 m2
1964
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15851570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, 6 pokoi, w Ostrowi Mazowieckiej. 27012763 15851570 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Ostrowi Mazowieckiej o powierzchni 238 m2, usytuow...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

1 200 000 PLN (3 692 zł/m2)

6
2
325 m2
-
15896747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988175 15896747 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom typu dworek w parterze 200 m2 + piwnica wysoka zagospodarowana hobby 150 m2 + strych użytkowy 50 m2, Budynek garażowy 3- stanowiskowy. Materiały: ceramika, drewno, miedź. Fotowoltaika, przydomowa oczyszczaln...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

2 300 000 PLN (9 200 zł/m2)

7
-
250 m2
-