• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ostrów

Znalezionych ofert: 19

15896747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988175 15896747 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom typu dworek w parterze 200 m2 + piwnica wysoka zagospodarowana hobby 150 m2 + strych użytkowy 50 m2, Budynek garażowy 3- stanowiskowy. Materiały: ceramika, drewno, miedź. Fotowoltaika, przydomowa oczyszczaln...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

2 300 000 PLN (9 200 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15886548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27761842 15886548 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż klimatyczny, w pełni urządzony dom o powierzchni 150 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji Ostrowa Wielkopolskiego – ok. 5 minut od centrum i galerii Ostrovia.Dom przeszedł gruntowny remont ...

Ostrów Wielkopolski (Krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

849 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
-
100 m2
1985
15851570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, 6 pokoi, w Ostrowi Mazowieckiej. 27012763 15851570 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Ostrowi Mazowieckiej o powierzchni 238 m2, usytuow...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

1 200 000 PLN (3 692 zł/m2)

6
2
325 m2
-
15705619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283280 15705619 Dom na Sprzedaż w Ostrowie k. Radymna – Idealne Miejsce dla Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Ostrów, gmina Radymno, w powiecie jarosławskim na Podkarpaciu. Ta rozległa działka o ...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Radymno)

350 000 PLN (3 500 zł/m2)

3
-
100 m2
1965
15633931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22906745 15633931 OBNIŻKA CENY !!Ostrów, gm. Przemyśl - wolnostojący dom z garażem i budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej 183 m2. Dom otoczony zielenią, nasłoneczniony ze wszystkich stron, centralna lokalizacja, świetnie skomunikowany. Nieruchomość położona w miej...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

425 000 PLN (2 326 zł/m2)

6
-
182.73 m2
1975
15375902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17128737 15375902 Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 130 m2, położony na urokliwej, ogrodzonej działce 1010 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Ostrowie (powiat otwocki, gmina Celestynów) w odległości ok 30 km od cen...

Ostrów (Mazowieckie, gm. Celestynów)

1 190 000 PLN (8 623 zł/m2)

4
2
138 m2
2017