• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Piskórka Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Piskórka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15852616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037110 15852616 Na sprzedaż unikalna nieruchomość - przestronny, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony na atrakcyjnej, ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m w malowniczej miejscowości Pniowe, gmina Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla ...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (3 008 zł/m2)

4
-
256 m2
2025
15829206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26624756 15829206 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary działki około 26x35x19x37 m. Budynek zbudowany w 1999 roku z pus...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

720 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1999
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej  220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015