• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 61

15872328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490363 15872328 Dom z duszą i dużym ogrodem Poznań, Świerczewo 721 m² działkiZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego na poznańskim Świerczewie, w sąsiedztwie zielonych Szachtów.To nieruchomość dla osób, które szukają domu z chara...

Poznań (Świerczewo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (6 186 zł/m2)

5
1
210 m2
1956
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15757692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, Poznań Smochowice 25305144 15757692 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ponad 232 m², położony na działce 639 m² w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Poznań - Smochowice. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i dla osób planujących prowadzenie d...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 574 000 PLN (6 784 zł/m2)

6
2
232 m2
1986
15648235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom "Glamour" przy Szachtach!! 23249526 15648235 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego, urządzonego w modnym i ponadczasowym stylu glamour, posadowionego na działce o powierzchni 500 m². Nieruchomość przeszła generalny remont w 2022 roku, który obejmował wy...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 000 PLN (8 596 zł/m2)

4
2
285 m2
2000
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy, w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15888009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REPREZENTACYJNA NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-MIESZKALNA | 27799675 15888009 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 950 m², usytuowany na działce o powierzchni 1340 m², stanowiący do...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
-
950 m2
1998
15648236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ławica- 4 mieszkania, nieskończone możliwości! 23249528 15648236 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460 m², usytuowana na działce o powierzchni 600 m², stanowi doskonałą propozycję ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (7 609 zł/m2)

12
5
460 m2
1986
15888035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800760 15888035 CENA PODLEGA NEGOCJACJI + ELASTYCZNE WARUNKI ZAKUPUCena 82000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty i propozycje zakupu mile widziane.KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 900 000 PLN (16 809 zł/m2)

6
1
470 m2
2001
15818209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620195 15818209 BEZ PODATKU PCC!Cena netto: 1260 000 zł + 8% VATNowoczesny i niezwykle designerski dom z 2024 roku mamy na sprzedaż w podpoznańskich Krzesinach. ' Bliźniak ' o powierzchni 133 m2 zbudowany jest w podwyższonym standardzie developerskim dla ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 260 000 PLN (9 545 zł/m2)

6
1
132 m2
2024