• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Prażmów

Znalezionych ofert: 5

15895611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962904 15895611 Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń, która daje wybór.Możesz tu zamieszkać, stworzyć swój azyl blisko natu...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 500 000 PLN (8 824 zł/m2)

5
2
170 m2
2005
15896525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27981899 15896525 Zapraszam na prezentację tego niezwykłego bliźniaka !!!OPIS NIERUCHOMOŚCI : Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowanego według projektu Archon „Dom w Malinówkach 5B”. Każda część domu znajduje się na oddzielnej działce o powierzchn...

Prażmów (Jaroszowa wola) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 095 000 PLN (8 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15845292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26859005 15845292 Nowoczesny dom parterowy 175 m² działka 1199 m² Ustanów - przy lesie Na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 175,04 m² (powierzchnia użytkowa 145 m²),...

Prażmów (Ustanów) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 750 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
175 m2
2018
15623126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22666998 15623126 `Wyobraź sobie dom, w którym cisza i spokój otaczają Cię na co dzień, a jednocześnie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Ten przestronny dom jednorodzinny, wybudowany w 2010 roku, położony jest na malowniczej działce o powierzchn...

Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 330 000 PLN (6 434 zł/m2)

5
2
206.7 m2
2010
15160997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11297133 15160997 Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nowym Prażmowie przy ul. Głównej. Jest to dom wolnostojący usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m² w otoczeniu zabudo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1990