• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Przyborki Wiejska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiejska i Przyborki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa willa z widokiem na jezioro 27861125 15889764 Wygodna i przestronna willa położona w niepowtarzalnym miejscu z niczym nieograniczonym panoramicznym widokiem na pobliskie jezioro. To miejsce każdego dnia będzie cieszyć przyszłych mieszkańców pięknym otoczeniem, ciszą, wygodną i dobrze rozplanowan...

Dobrzewino (Pomorskie, gm. Szemud)

2 150 000 PLN (10 804 zł/m2)

5
2
199 m2
2010
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015
15884695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27709479 15884695 Na sprzedaż, dom w zabudowie bliźniaczej, Bierkowo, ul. Sportowa, gm. Redzikowo, 719.000,- PLN Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony przy ulicy Sportowej w miejscowości Bierkowo, gmina Redzikowo. ...

Bierkowo (Pomorskie, gm. Słupsk)

719 000 PLN (4 358 zł/m2)

4
1
165 m2
2025
15891102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27886619 15891102 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203 Powierzchnia domu: użytkowa około 178 m2Powierzchnia piwnicy około 60 m2 Powierzchnia działki: 1704 m2Spacer wirtualny pozwala Ci się poruszać po nieruchomości z przed komputera lub telefonu - dostę...

Wieprz (Śląskie, gm. Radziechowy-Wieprz)

699 000 PLN (3 927 zł/m2)

8
3
178 m2
1975
15558446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21234364 15558446 ELEGANCKI DOM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 247,1M2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ - SŁUPSK, UL. NORWIDA, OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI! Jeśli marzysz o wyjątkowym domu w doskonałej lokalizacji, mamy dla Ciebie idealną propozyc...

Słupsk (Niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

9 990 000 PLN (40 445 zł/m2)

4
-
247 m2
1990
15514194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 249,5 m2 Kielno 20220384 15514194 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie 20 km od Gdyni. Nieruchomość ta, to idealna propozycja dla osób szuka...

Kielno (Pomorskie, gm. Szemud)

949 000 PLN (3 811 zł/m2)

5
-
249 m2
2003
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15800673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom wolnostojący okolice Lesznowoli 26219415 15800673 Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego – Janczewice, Gmina LesznowolaInwestycja w Spokój i Komfort – DOM pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. STAN DEWELOPERSKI.Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofer...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 480 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
2
280.5 m2
2026
15801225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26230083 15801225 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne z minimalnymi, praktycznie bez skosów. Możliwość adaptac...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
1
124 m2
2025
15770578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25556429 15770578 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojący położonego na Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego. Sąsiedztwo zabudowy wolnostojącej i szeregowej, bardzo dobry dojazd do centrum Gdańska, ...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 500 000 PLN (6 198 zł/m2)

4
2
242 m2
2000
15726454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700148 15726454 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Oferta bez prowizji od Kupujących• Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 469 000 PLN (14 190 zł/m2)

5
2
174 m2
2019
15506623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20086194 15506623 Unikatowa posiadłość położona w bardzo bliskiej odległości od centrum Gdańska. Niezwykłe miejsce ,który w połączeniu z otaczającym lasem i bliskością plaży około 1200 m pozwala cieszyć się spokojem i widokiem na otaczający krajobraz, a dzięki umiejs...

Stogi (Stogi) (Pomorskie, gm. Malbork)

3 990 000 PLN (25 577 zł/m2)

5
1
156 m2
-