• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Przykopka Łosia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łosia i Przykopka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15895057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27957009 15895057 Na sprzedaż dom wolnostojący i dwa budynki gospodarcze na dużej działce położony w centrum miejscowości Przędzel gm Rudnik nad Sanem.Nieruchomość ma bardzo korzystną lokalizację z szybkim i komfortowym wyjazdem do pobliskich dużych miejscowości Nis...

Przędzel (Podkarpackie, gm. Rudnik nad Sanem)

750 000 PLN (2 500 zł/m2)

7
-
300 m2
1970
15888984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ. 27837598 15888984 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI WILANÓW POWSIN B1(English version below)> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- sprzedaży podlega budynek B1 w inwestycji Zielony Ruczaj- cesja umowy deweloperskiej- 5 minut (2,4 km) od Placu V...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 489 zł/m2)

5
2
174 m2
2024
15878246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591440 15878246 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 67 osobowej rodziny.Budynek niepodpiwniczony, wybudowany metodą tradycyjną, ocieplony styropianem, z dachem pokrytym blachodachówką oraz oknami PCV.Funkcjon...

Złotokłos (Złotokłos) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 420 000 PLN (5 941 zł/m2)

6
2
239 m2
2000
15852435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Kaszub - 3 minuty do jeziora 27032611 15852435 Oferta biura The House Nieruchomości.OFERTA BEZ PROWIZJI Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku? Możesz zostać Właścicielem całorocznego domu położonego w sercu Kaszub, w malowniczej miejscowości Po...

Pobłocie (Pomorskie, gm. Linia)

570 000 PLN (6 867 zł/m2)

3
1
83 m2
1992
15894513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944458 15894513 WYSOKA PARTYNICE OŁTASZYNDOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 5 POKOI, GARAŻ W BRYLE, POW. 110 M2, DZIAŁKA 300 M2Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna OK UL. Ołtaszyńska Do sprzedania nowoczesna połówka bliźniaka o powierzchni 110 m² (w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 001 PLN (12 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15894511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944456 15894511 Pełczyce Bliźniak piękna okolica! ..Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie deweloperskim do wła...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 995 PLN (8 538 zł/m2)

4
2
103.07 m2
2025
15894502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27944275 15894502 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 401 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15891269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893693 15891269 Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi - Stara Brzeźnica, ul. Częstochowska Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Stara Brzeźnica przy ul. Częstochowskiej. Działka o powierzchni 1617 m² zabudowana jest domem mieszk...

Stara Brzeźnica (Łódzkie, gm. Nowa Brzeźnica)

270 000 PLN (1 227 zł/m2)

5
-
220 m2
1955
15889523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi media miejskie Bobrowiec 27851961 15889523 1 389 000 zł SPRZEDAŻ 170 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOBROWIECKAMERALNA INWESTYCJA !!!WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!!OBA LOKALE DOSTĘPNE !!!Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użyt...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 389 000 PLN (8 171 zł/m2)

6
3
170 m2
2027
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026