• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Puszcza Mariańska Papczyńskiego Stanisława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stanisława i Papczyńskiego

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mariańska Puszcza

15862467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27227120 15862467 Do sprzedaży nieruchomość siedliskowa w malowniczej okolicy z działką o powierzchni 1 ha- wymiary 80x120. Siedlisko znajduje się we wsi Budy Zaklasztorne gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski , jednak w bardzo dobrym punkcie  w odległości okoł...

Budy Zaklasztorne (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 299 000 PLN (10 825 zł/m2)

3
-
120 m2
1960
15166857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11450792 15166857 Położona w Parku Krajobrazowym Puszczy Bolimowskiej leśniczówka z wybudowanym obiektem agroturystycznym. Ok. 10km do zjazdu z autostrady A-2 i ok. 11 km do Skierniewic. Na położonej w środku lasu 1340m działce wybudowano dom mieszkalny o powierzchni...

Puszcza Mariańska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 400 000 PLN (2 917 zł/m2)

12
-
480 m2
2015
15780645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25809281 15780645 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczego siedliska położonego w urokliwej miejscowości Aleksandria , w gminie Puszcza Mariańska, powiecie żyrardowskim, województwie mazowieckim. Ta unikalna nieruchomość to doskonała propozycja dla osób...

Aleksandria (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

2 900 000 PLN (16 111 zł/m2)

5
-
180 m2
-
10258168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 78337 10258168 Puszcza Mariańska dom na sprzedaż .Nieruchomość to dom parterowy o powierzchni 100 m2 z możliwością adaptacji poddasza na dużej działce 1400 m2. Dom parterowy składa się z trzech pokoi o powierzchni : 24 m2, 20 m2, 18 m2 , kuchni - 9,5 m2, łazienki -...

Żyrardów (Puszcza mariańska) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

850 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1962
15830478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674117 15830478 Prezentujemy urokliwy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Wincentów, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski - idealne miejsce dla rodzin ceniących spokój i komfort. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni użytkowej 201,79 m us...

Wincentów (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 200 000 PLN (5 970 zł/m2)

5
2
201 m2
-
15239227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551268 15239227 Do sprzedaży gospodarstwo agroturystyczne w gminie Puszcza Mariańska. Na działce 1340 m2 znajdują się 2 budynki: - dom wolnostojący , piętrowy o powierzchni uż. 133 m2 - zbudowany w 2017 roku z cegły max, ocieplony styropianem, dach kryty blachodac...

Bartniki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 520 000 PLN (3 147 zł/m2)

9
-
483 m2
-
15890388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27876171 15890388 Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim znajdujący się na działce o powierzchni 1140 m2 w miejscowości Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski.Dom w trakcie budowy, przewidywane zakończenie IX 2026 r. Powierzchnia ...

Puszcza Mariańska (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

5
2
180 m2
2026
15897004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27992452 15897004 Do sprzedaży całoroczny drewniany dom z 2024r położony pod Puszczą Mariańską.Dom o powierzchni 146m2 został zbudowany z bala 12x8. Działka 1500m2 ogrodzona.ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:- wiatrołap, hall -4,91m2- korytarz -9,25m2- toaleta -3,5m2- kuchnia z jad...

Długokąty (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

1 299 900 PLN (8 903 zł/m2)

5
1
146 m2
2024
15852616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037110 15852616 Na sprzedaż unikalna nieruchomość - przestronny, wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony na atrakcyjnej, ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m w malowniczej miejscowości Pniowe, gmina Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla ...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (3 008 zł/m2)

4
-
256 m2
2025
15866357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27319017 15866357 N a sprzedaż wystawiamy atrakcyjną działkę zabudowaną domem w zabudowie bliźniaczej - połowa bliźniaka - usytuowaną w malowniczej miejscowości Bartniki, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski. To idealna propozycja dla osób szukających spokoj...

Bartniki (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

449 000 PLN (2 824 zł/m2)

4
1
159 m2
1990
15239414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551174 15239414 Na sprzedaż unikalna nieruchomość w malowniczej wsi Waleriany, położona w gminie Puszcza Mariańska, powiecie Żyrardowskim. To idealna okazja dla osób szukających spokojnej przystani z dużym potencjałem rozwojowym - działka o powierzchni 1,62 hektara,...

Waleriany (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

699 000 PLN (5 377 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15845772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869404 15845772 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m2 w miejscowości Pniowe.Parter o powierzchni 121,29 m2 obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 34 m2), trzy pokoje,...

Pniowe (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

770 000 PLN (6 364 zł/m2)

4
-
121 m2
2025