• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Różyny Majowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Majowa

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Różyny

15866356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 4 pokojowy na działce 425m2 odbiór XII 26 27319022 15866356 DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest na nowoczesnym osiedlu domków jednorodzinnych w Różynach gmina Pszczółki blisko Pr...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

950 000 PLN (10 920 zł/m2)

4
1
87 m2
2026
15866263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom parterowy wolnostojący ul. Purpurowa, Różyny 27316876 15866263 DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY Z OGRODEM i 2 MIEJSCAMI PARKINGOWYMI, STAN DEWELOPERSKI ZAMKNIĘTYTERMIN ODBIORÓW - do 31 GRUDNIA 2026r.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach gmina Pszczółki blisko Pruszcza Gdańskiego. Jest to nowe osiedle domów ...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

950 000 PLN (10 920 zł/m2)

4
1
87 m2
2026
15835903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Różyny Dom z pięknym ogrodem 26707008 15835903 Dom wolnostojący z pięknym zadbanym ogrodem gotowy do zamieszkania. Dom położony na pięknie zagospodarowanej,  działce o pow. 904 m2 w Różynach. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu kameralna zabudowa jednorodzinna. Łatwy dostęp do całego Trójmiasta s...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 495 000 PLN (6 102 zł/m2)

4
1
245 m2
2020
15535403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20726001 15535403 Zostały już tylko dwie prawe części !!! Super sąsiedzi już się urządzają :)Odbiór jeszcze w tym roku !!!Teraz robimy tynki, hydraulikę i elektrykę pod klientów !!!Nie trać czasu, bo Cię wyprzedzą, a to idealny dom dla rodziny 2+2 lub większej&nbs...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

765 000 PLN (6 024 zł/m2)

4
2
127 m2
2024
14632396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, parterowy dom w Różynach. 57330 14632396 Jeżeli szukasz komfortowego domu, wykończonego w indywidualnym stylu przy użyciu najlepszych materiałów, w spokojnej okolicy ze świetnym dojazdem do Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmiasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!!Nieruchomość położona w ustro...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 999 000 PLN (7 404 zł/m2)

4
4
270 m2
2018
15829978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cena promocyjna dom z 4 pokojami z pompą ciepła 26656261 15829978 CENA PROMOCYJNADOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY, OGRODEM, pompa ciepłaGOTOWY DO UŻYTKOWANIA LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach gmina Pszczółki blisko Pruszcza Gdańskiego. Jest to nowe osiedle domów jednorodzinnych. Blisko dworzec PKP, blisko ...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

865 000 PLN (12 183 zł/m2)

4
1
71 m2
2025
15897476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas - garaż na 2 auta. 28004215 15897476 DOM:PARTER: powierzchnia 74 m2- Salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 32 m2 z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród od strony południowej- Korytarz ok 20 m2- WC z kotłownią ok. 5 m2- Garaż ok 18m2 z bezpośrednim wejściem z korytarz...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 100 000 PLN (7 639 zł/m2)

4
2
144 m2
2006
15774438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25650382 15774438 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej o powierzchni całkowitej ok. 276 m² zlokalizowany w miejscowości Różyny, zaledwie kilka minut od Pruszcza Gdańskiego.Dom został wybudowany w 2020 ro...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 599 000 PLN (5 752 zł/m2)

3
1
278 m2
2020
15807751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26378519 15807751 Freedom przedstawia na sprzedaż. Dwa Domy wolnostojący z pięknym ogrodem Różyny W standardzie deweloperskim. Jeśli szukasz komfortowego domu dla rodziny, z funkcjonalnym układem, ogrodem o świetnej ekspozycji i spokojną lokalizacją z szybkim dojazd...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

900 000 PLN (7 749 zł/m2)

5
2
116.14 m2
2025
15559538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż 21287246 15559538 TYLKO U NASSuper lokalizacja Restauracja Pensjonat Możliwość rozbudowyObiekt działający  z bazą stałych klientówBUDYNEK:Pensjonat  14 pokoi  z restauracją o powierzchni 652,12 m2, usytuowany  na działce o powierzchni 1600 m2. Budynek jest obiektem...

Różyny, Gdańska

2 999 000 PLN (4 600 zł/m2)

11
5
652 m2
1995
15664646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wykończony, 6 pokojowy, 146m2 23555870 15664646 Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, 6 pokojowy o pow. użytkowej 146m2, działka 713m2, DOM NIE BYŁ WCZEŚNIEJ ZAMIESZKIWANYDO NABYCIA dodatkowo działka sąsiednia 715m2 za 350 000 zlLOKALIZACJA:Dom położony jest w Różynach przy ul. Azalio...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

1 550 000 PLN (10 616 zł/m2)

5
2
146 m2
2023
15885472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom po odbiorach, ul. Rubinowa, Różyny 27732028 15885472 DOM PARTEROWY WOLNOSTOJĄCY z wysokim poddaszem, z pompą ciepła oraz kominkiem, OGRODEM z możliwością parkowania nawet 4 aut. PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Różynach gmina Pszczółki blisko Pruszcza Gdańskiego. Jest to nowe osiedle...

Różyny (Pomorskie, gm. Pszczółki)

885 000 PLN (12 465 zł/m2)

4
1
71 m2
2025