• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Regulice Kamienna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Regulice i Kamienna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15637415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w Myślęcinku z domkiem dla gości 22983341 15637415 Oferuję do sprzedaży piętrowy, wolnostojący dom w Osielsku przy bydgoskim Myślęcinku. Dom o powierzchni 263,6 m2 (146m2 powierzchni użytkowej wraz z garażem w bryle budynku) położony jest na prostokątnej, płaskiej i zagospodarowanej działce o powierz...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

999 000 PLN (3 798 zł/m2)

5
2
263 m2
2003
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNYPRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓWPrzyjed...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15897750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009510 15897750 Malbork, 20 maja 2026 r.OGŁOSZENIEBURMISTRZ MIASTA MALBORKAogłasza w dniu 26 czerwca 2026 r. o godz. 11.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka1. Opis nieruchomośc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

360 000 PLN (4 186 zł/m2)

2
-
86 m2
-
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15876254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak blisko PKM 27533733 15876254 LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, stanowi doskonałe połączenie bliskości aglomeracji trójmiejskiej z urok...

Niestępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

789 000 PLN (8 394 zł/m2)

5
1
94 m2
2025
15727845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko natury i miasta 24725782 15727845 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEMarzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta? Nieruchomość w Kiełpinie Górnym to propozycja idealna dla Ciebie.Dom znajduje się na ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (11 026 zł/m2)

6
2
195 m2
2018
15585342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad j. Tuchomskim + kawalerka w bryle 21884702 15585342 LOKALIZACJA:Warzenko to malownicza miejscowość położona zaledwie kilkanaście minut od Gdańska, oferująca idealne połączenie spokoju natury i bliskości miasta. To doskonałe miejsce dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i otwarte przestrzenie. Oto...

Warzenko (Pomorskie, gm. Przodkowo)

2 700 000 PLN (5 832 zł/m2)

6
3
463 m2
2016
15534804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w otoczeniu lasu, cisza i spokój 20713176 15534804 Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni całkowitej 206,31 m2 w miejscowości Kolbudy. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 185,75 m2. Dom wybudowany został w 2011 r. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 971 m2. Ekspozycj...

Kolbudy (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 000 000 PLN (9 709 zł/m2)

7
2
206 m2
2011
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980