• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Rembelszczyzna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rembelszczyzna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15889405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27849870 15889405 Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie przyjęty standard deweloperski! To wyjątkowa inwesty...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 449 000 PLN (9 113 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15884656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skowarcz Nowy dom w malowniczej okolicy 27708753 15884656 Wysokiej jakości dom w w zabudowie bliźniaczej w malowniczym Skowarczu. Ogrzewanie podłogowe, 3 szybowe okna. Spokojna okolica z dala od zgiełku miasta z jednocześnie szybkim dojazdem do Trójmiasta bez korków dzięki blisko położonej stacji kolejowej....

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

950 000 PLN (6 690 zł/m2)

5
2
142 m2
2024
15818580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom 100 m² na dużej działce 1000 m² 26651256 15818580 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m², położony na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1000 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności codziennego życia.Dom sprzedawan...

Rozłazino (Pomorskie, gm. Łęczyce)

695 000 PLN (6 950 zł/m2)

4
2
100 m2
2025
15798470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż na miarę Twoich potrzeb! Gdynia 26170964 15798470 Zapraszam na odkrycie wyjątkowej oferty pięknego domu na sprzedaż w Gdyni. To kompleks dwóch kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Jest propozycją dla osób ceniących wygodę mieszkania w mieście z jednoczesną bliskością natury....

Gdynia (Bernadowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN (15 144 zł/m2)

4
2
132 m2
-
15764695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna słoneczna działka pod twój wymarzony dom 25453375 15764695 Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy.  Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony.  Działka w prostokącie o powierzchni 695 m2. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy umożliwiające rozbudowę ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (14 158 zł/m2)

5
1
101 m2
1965
15705396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Chełm budynek biurowy z ogrodem 24279563 15705396 Wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 308 m², usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 600 m². W pełni wykończony, gotowy do użytkowania bez dodatkowych nakładów.PomieszczeniaParter:- pomieszczenie o pow. 31 m2 z w...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 000 PLN (14 610 zł/m2)

9
2
308 m2
-
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15449746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod Warszawą, Wolica 18816857 15449746 ENGLISH BELOWNa sprzedaż nowoczesny dom zlokalizowany w miejscowości Wolica pod Warszawą. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka - przylegający ścianą garażu do garażu drugiej połowy domu. Doskonała propozycja dla osób pracujących w Warszawie lub po...

Wolica (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (9 086 zł/m2)

4
2
220 m2
2004
15423850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Helu przy deptaku 18236085 15423850 Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości w Helu- budynek mieszkalno-usługowy usytuowanego przy deptaku. Działka o powierzchni 463 m2, pozwala na wygodną aranżację jej części frontowej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 r. Dach pokry...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

2 460 000 PLN (17 324 zł/m2)

3
2
142 m2
1999
15704002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24255376 15704002 Dom z budynkami gospodarczymi - Wodziczna Biuro KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny na dużej działce. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wodziczna , w gminie Trzcinica, zaledwie 3 minuty od Trzcinicy i 18 km od c...

Wodziczna (Wielkopolskie, gm. Trzcinica)

410 000 PLN (2 971 zł/m2)

6
-
138 m2
-
15548775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20920111 15548775 Dom gotowy do zamieszkania - HANULIN!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej okolicy - Hanulin. Nieruchomość położona jest w bocznej części osiedla, co zapewnia większy spok&oacu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

649 000 PLN (3 751 zł/m2)

5
-
173 m2
1984