• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Rybno

Znalezionych ofert: 5

15688665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23992984 15688665 Na sprzedaż dom letniskowy położony w Rybnie gmina Rybno powiat Działdowo.Rybno to urokliwa lokalizacja, która oferuje miłośnikom natury i spokoju wiele możliwości. Otoczenie lasów i jezior sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek i weekendo...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
14604894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24658 14604894 Dom z częścią garażowo-mieszkalną, z działką w Rybnie, powiat mrągowski, woj.warmińsko-mazurskie. Dom znakomicie kilka lat temu funkcjonujący jako agroturystyka. Posiada 9 pokoi, kuchnię na parterze, dwie łazienki i zagospodarowaną piwnicę, z kotłown...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

699 000 PLN (2 785 zł/m2)

12
1
251 m2
1985
14975269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5903559 14975269 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę nieruchomości w centrum miejscowości Rybno. Budynek o powierzchni 160 m2 wybudowany z czerwonej cegły położony jest na działce 434 m2 w dobrej lokalizacji. Ta nieruchomość będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które ma...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

409 000 PLN (2 556 zł/m2)

2
1
160 m2
1975
15726167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24693392 15726167 Na sprzedaż oferuję przestronny, w pełni funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 350 m², położony w malowniczej miejscowości Rybno, zaledwie kilka minut od centrum Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się na działce 1890 m², na wzniesieniu z bezpośred...

Rybno (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

7
3
350 m2
2012
15451399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18859848 15451399 Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość usytuowaną w malowniczej okolicy – blisko alei spacerowych i jeziora, a jednocześnie w samym centrum miasta. Dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym – obecnie podzielony jest na strefę mieszkalną oraz handl...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

1 349 000 PLN (4 216 zł/m2)

6
3
320 m2
2011