• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Rydzewo Łąkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łąkowa i Rydzewo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15896203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27973187 15896203 WYSOKA PARTYNICE OŁTASZYNDOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, 5 POKOI, GARAŻ W BRYLE, POW. 110 M2, DZIAŁKA 300 M2Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna OK UL. Ołtaszyńska Do sprzedania nowoczesna połówka bliźniaka o powierzchni 110 m² (w...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 455 000 PLN (12 125 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15896054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966241 15896054 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez Prowizji %Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2, poddasze o powierzchni 100 M2 do adaptacji dodatkowo oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzch...

Strzelin (Dolnośląskie, gm. Strzelin)

1 539 005 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15895133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27959916 15895133 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 990 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15894508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27944461 15894508 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 990 PLN (9 280 zł/m2)

4
2
89.33 m2
2027
15894500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944276 15894500 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017
15894454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27943953 15894454 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

894 999 PLN (8 531 zł/m2)

5
2
104.91 m2
2025
15894364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941047 15894364 gm. Kobierzyce piękna okolica! 363 m2 działka ...Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie dewel...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 999 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15894355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940961 15894355 Klucze do odbioru gotowy przy lesie premiumNa sprzedaż skrajny segment - ostatniBEZ PCC BEZ PROWIZJIPolecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej scenerii - w otoczeniu lasów i natury.Nieruchomoś...

Środa Śląska (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

799 000 PLN (6 470 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15894300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940331 15894300 Ok Oltaszyn Dom Lux 5 pokoi Kanalizacja!!Dom, który daje spokój - i bliskość miasta DOM193 m² działka 648 m² okolice Grota Roweckiego • brak ruchu tranzytowego - cisza i bezpieczeństwo • spokojna, rodzinna okolica • w trakcie budowy nowy żłobek ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (5 948 zł/m2)

5
2
210 m2
2004
15893762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27919456 15893762 Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką– Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ratowice, w gminie Czernica. Podstawo...

Czernica (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 259 999 PLN (7 925 zł/m2)

6
2
159 m2
2016
15893636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915333 15893636 Dom jednorodzinny na sprzedaż – Mirków, ul. Parkowa 157,63 m² działka 700 m² zaraz przy granicy miasta WrocławNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 157,63 m², położony w spokojnej części Mirkowa przy ul. Parkowej. Budyne...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 099 000 PLN (5 950 zł/m2)

6
1
184.7 m2
1982
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997