• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 30

15850624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26999976 15850624 Komfort, przestrzeń i bliskość natury – zamieszkaj nad Zalewem Zegrzyńskim! ???? LokalizacjaSerock to wyjątkowe miasto położone nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 40 km od centrum Warszawy, w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazowsza &...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (6 449 zł/m2)

4
1
107 m2
2025
15850625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999977 15850625 Komfort, przestrzeń i bliskość natury – zamieszkaj z widokiem na Zalewem Zegrzyński! ?? Zamieszkaj w sercu Serocka – komfort, natura i nowoczesna architektura ???? LokalizacjaWitaj w Serocku – jednym z najpiękniejszych m...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

699 000 PLN (6 921 zł/m2)

4
2
101 m2
2026
15856585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27094187 15856585 Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie powtarzalnej części Serocka, w pierwszej linii brzegowej z widokiem wartym &#0...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

1 700 000 PLN (14 167 zł/m2)

3
1
120 m2
1965
15857932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27136814 15857932 Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych Wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi dom GOTOWY - po odbiorach ZAKUP BEZ PROWIZJI AGENCJIDom który prezentuję ma 141mkw powierzchni posiada 4 pokoje duży dwustanowiskowy garaż. Charakteryzuje s...

Serock (Borowa góra) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 040 000 PLN (7 376 zł/m2)

4
2
141 m2
2026
15857935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27136813 15857935 Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych Wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi dom GOTOWY - po odbiorach ZAKUP BEZ PROWIZJI AGENCJIDom który prezentuję ma 141mkw powierzchni posiada 4 pokoje duży dwustanowiskowy garaż. Charakteryzuje s...

Serock (Borowa góra) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 040 000 PLN (7 376 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
14559330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 141662 14559330 Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie funkcjonuje jako kameralny pensjonat. Działka o powierzchni prawie 4 tys. m...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 790 000 PLN (4 227 zł/m2)

9
4
660 m2
2000
15597026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22111319 15597026 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

825 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455941 15714304 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455943 15714308 Aktualnie w budowie, termin oddanie III kwartał 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Pr...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
1
135 m2
2025
15714310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455944 15714310 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15860578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182949 15860578 Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 90m2 położony w zacisznej wsi, w otoczeniu zieleni i natury. To idealne miejsce dla osób, które marzą o spokojnym życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do Serocka i Warsza...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

3
1
90 m2
1990