• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Stara Wieś

Znalezionych ofert: 18

15762691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25409428 15762691 Na sprzedaż nowoczesny segment 131 m² z ogródkiem 322 m² – Stara Wieś k. Nadarzyna, osiedle Triton Country Gotowy do zamieszkania! Wysoki standard, pełne wyposażenie w cenie, spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica pod Warszawą! Lokal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 490 000 PLN (11 331 zł/m2)

5
2
131.5 m2
2019
15672363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23691957 15672363 Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej WsiNa sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej części Starej Wsi idealnym miejscu dla osób ceniących ciszę, zieleń i wys...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (9 512 zł/m2)

5
3
205 m2
2025
15767654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25531644 15767654 Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej lokalizacji pod WarszawąPrezentujemy nowoczesną, luksusową willę położoną w malowniczym otoczeniu, tuż przy granicy Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, kontakt z naturą oraz n...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 300 000 PLN (4 545 zł/m2)

7
3
286 m2
2022
15583618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21849975 15583618 OFERTA DOSKONAŁA DLA INWESTORA czy też ZNAJOMYCH RODZINY !!! Odchodzą wszelkie formalności z uzyskaniem pozwolenia na budowę czy też warunków przyłączenia mediów !!!Dwa budynki złączone garażami, docelowo z oddzielnymi księgami wieczystymi oraz okre...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 550 000 PLN (3 393 zł/m2)

6
2
456.82 m2
2024
15714060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450405 15714060 Oferujemy na sprzedaż nowy, przytulny, drewniany dom posadowiony na widokowej działce w miejscowości Stara Wieś w gminie Limanowa. Opis budynku: Dom o powierzchni całkowitej ok. 110 m 2 ,wybudowany z drewna (w konstrukcji szkieletowej). Budynek p...

Stara Wieś (Małopolskie, gm. Limanowa)

820 000 PLN (7 455 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15365933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16914697 15365933 Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej WsiJeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym otoczeniu przyrody, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w serc...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 220 000 PLN (7 161 zł/m2)

8
4
310 m2
2008