• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Sucha Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Sucha

15893115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899966 15893115 Dom z klimatem w otoczeniu lasu – Sucha, ul. Leśna ,działka 1600 m² Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Sucha, województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Białobrzegi, przy ul. Leśnej. To idealne miejsce dla osób szukaj...

Sucha (Mazowieckie, gm. Białobrzegi)

599 000 PLN (5 760 zł/m2)

2
-
104 m2
1991
15816015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26592668 15816015 Inwestycja z 20% zwrotem Dom do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt stanowi świetną okazję zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukającyc...

Sucha Beskidzka (Małopolskie, gm. Sucha Beskidzka)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15684536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23907114 15684536 Na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom z 1935 roku, położony w malowniczej, górskiej okolicy w Suchej Beskidzkiej, w spokojnym i urokliwym osiedlu Śpiwle. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą oraz możliwości stworzenia ...

Sucha Beskidzka (Małopolskie, gm. Sucha Beskidzka)

299 000 PLN (2 821 zł/m2)

2
1
106 m2
1935
15878066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom gmina Płaska powiat augustowski 27587890 15878066 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesny dom w sercu Puszczy Augustowskiej - cisza, natura i wysoki standard - Sucha Rzecz...

Sucha Rzeczka (Podlaskie, gm. Płaska)

1 250 000 PLN (5 841 zł/m2)

5
2
214 m2
2020
15695787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24108427 15695787 Sucha Górna, gmina Polkowice, dom 110 m2, sprzedam, 489 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znakomicie zlokalizowanego domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sucha Górna (gm. Polkowice) położonym na działce o powierzchni ok.4,60a....

Sucha Górna (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

489 000 PLN (4 445 zł/m2)

5
1
110 m2
-
15681995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23869183 15681995 Przedstawiam na sprzedaż urokliwy jednorodzinny dom o powierzchni 80 m^2, położony w Kozłowie Biskupim, tylko 5 km od Sochaczewa i 55 km od Warszawy. Cena wynosi 580 000 PLN, co daje atrakcyjną cenę 7 250 PLN za m^2.Teren o powierzchni 1 200 m^2 jest...

Kozłów Biskupi (Mazowieckie, gm. Nowa Sucha)

580 000 PLN (7 250 zł/m2)

2
-
80 m2
1963
15750164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118503 15750164 Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 308 m², położony w malowniczej miejscowości Kozłów Biskupi, zaledwie 100 metrów od granic Sochaczewa w woj. mazowieckim. Nieruchomość usytuowana jest na wyjątkowej działce o powie...

Kozłów Biskupi (Mazowieckie, gm. Nowa Sucha)

1 849 000 PLN (6 003 zł/m2)

8
3
308 m2
2005
15801396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26240940 15801396 Na sprzedaż domy jednorodzinne w kameralnym, 12-domowym osiedlu „Wiśniowy Sad” w malowniczej miejscowości Sucha BeskidzkaBRAK PROWIZJIBRAK PODATKU PCCDlaczego warto? Domy w zabudowie szeregowej - powierzchnia domu 129 m2 Działki o powierzchni od 90 ...

Sucha Beskidzka (Małopolskie, gm. Sucha Beskidzka)

699 500 PLN (5 422 zł/m2)

5
2
129 m2
2026