• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Sucumin Przyjazna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sucumin i Przyjazna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15895219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27960778 15895219 Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka w stylu dworkowym, w miejscowości Sypitki (gmina Kalinowo koło Ełku), 80 m od malowniczej rzeki Lega wpływającej do jeziora Selmęt Wlk. Dom w dużej części po remoncie, przestronne 5 pokoi, wysokie pomieszczen...

Sypitki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

670 000 PLN (3 722 zł/m2)

4
2
180 m2
1964
15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15894295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27939621 15894295 Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza w salonie, taras z wyjściem na ogród dają poczucie przytulności, a funkcjonalne wy...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 450 000 PLN (11 337 zł/m2)

4
2
127.9 m2
2015
15886525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27761162 15886525 Nowy, jeszcze nigdy nie użytkowany drewniany domek letniskowy na Mazurach przy jeziorze Ruskie i Gil, między Morągiem a Ostródą - idealny na letnie wypady, wolne dni, majówkę, dla ludzi szukających ciszy, spokoju, natury, dostępu do wody, lasu, gdzie...

Ruś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15879087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608009 15879087 Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Olsztynku przy ulicy Rubinowej, w o...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 149 000 PLN (6 787 zł/m2)

6
2
169.3 m2
2008
15735163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24850999 15735163 Dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicach Krzyżowej!Dom mieszkalny składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa duże pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Na tym poziomie pierwo...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
110 m2
1939
15896892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy komfort w leśnej scenerii 27991210 15896892 Na sprzedaż wyjątkowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 145 m², położony w  miejscowości Rossoszyca, w gminie Warta. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 217 m², która zapewnia komfort, prywatność ...

Rossoszyca (Łódzkie, gm. Warta)

1 189 360 PLN (8 202 zł/m2)

3
2
145 m2
2015
15875640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526149 15875640 Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość – dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m² to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń do odpoczynku na świeżym powietrzu. Ta elegancka rezydencja o powierzchn...

Działoszyn (Łódzkie, gm. Działoszyn)

1 198 000 PLN (6 850 zł/m2)

4
2
174.88 m2
2012
15883890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682983 15883890 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny, w spokojnym i dobrze skomun...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 299 000 PLN (5 238 zł/m2)

5
2
248 m2
2019
15847376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26910732 15847376 Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m², usytuowany na przestronnej działce 800 m², w okolicach Łomianek, miejscowość Izabelin – Dziekanówek. Nieruchomość w piękn...

Czosnów (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 400 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
480 m2
2010
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15792423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26016641 15792423 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu fantastyczną nieruchomość w zielonej i spokojnej części Wieliszewa z możliwością zakupu inwestycyjnego. Przedmiotem ogłoszenia jest piękny dom w zabudowie bliźniaczej o p...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 100 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
132 m2
2008