• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Sucumin Przyjazna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sucumin i Przyjazna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15667848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad wodą Sokole-Kuźnica 23609918 15667848 TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość znajduje się zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego ...

Sokole-Kuźnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

860 000 PLN (6 992 zł/m2)

4
2
123 m2
2015
15577609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21705572 15577609 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, położony w spokojnej części Brwinowa, na ustawnej działce 850 m2. Budynek z 2014 roku, solidnie wykonany z betonu komórkowego i ocieplony styropianem (10 cm), łączy funkcjonalność z możliw...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

4
3
200 m2
2014
15889523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi media miejskie Bobrowiec 27851961 15889523 1 389 000 zł SPRZEDAŻ 170 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOBROWIECKAMERALNA INWESTYCJA !!!WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!!OBA LOKALE DOSTĘPNE !!!Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użyt...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 389 000 PLN (8 171 zł/m2)

6
3
170 m2
2027
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15881838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment 5 pokoi z garażem, Warszawa Białołęka 27649914 15881838 1 480 000 zł SPRZEDAŻ I LOKAL W DOMU DWULOKALOWYM Z GARAŻEM Lokal 109,78 m2 + 22,20 m2 garaż WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKAZakup bezpośrednio od dewelopera !Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (11 298 zł/m2)

5
2
131 m2
2025
15881784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom parterowy 160m2, Przypki/gm.Tarczyn 27649019 15881784 1 199 000 zł Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 Przypki gm. TarczynGOTOWY DOM !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera !!! Bez podatku PCC !!! 0% PROWIZJI !!!Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowe...

Przypki (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

1 199 000 PLN (7 494 zł/m2)

4
2
160 m2
2025
15877310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi duża działka Żabieniec gotowy 27565207 15877310 850 000 zł SPRZEDAŻ 86 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM ŻABIENIEC GMINA PIASECZNOREZERWACJA !!!Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w Żabieńcu pod Piasecznem wybudowany przez doświadczoną i sprawdzoną firmę budowlaną.Lokal w budynku...

Żabieniec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (9 884 zł/m2)

5
2
86 m2
2025
15876406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przedsprzedaż, Krępa dom 144,89m2, działka 500m2, 27536741 15876406 OSIEDLE HAPPYNEST KRĘPA PRZEDSPRZEDAŻ  1 099 000 zł 144,89 m2 działka 500 m2 lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowymPrzedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 144,89 m2. Nieruchomość posado...

Krępa (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 099 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
2
144 m2
2027
15895806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962786 15895806 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
112.44 m2
2026
15802789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26278451 15802789 Na sprzedaż obiekt mieszkalno - inwestycyjny, zaaranżowany na pensjonatdom spokojnej starości,spełniający wszelkie wymagania projektowe, konstrukcyjne i formalne, w którego skład wchodzi budynek wolnostojący o powierzchni 506,78 m²,usytuowany na 814 ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 450 000 PLN (4 834 zł/m2)

9
9
506.78 m2
2010
15779820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25789761 15779820 Na sprzedaż budynek mieszkalny wybudowany w 2013 roku z aktualnie działającym lokalem użytkowym,mieszczący się przy ulicy Winnicznej w Szczecinku, o łącznej powierzchni użytkowej 530,65 m²(część mieszkalna: 296,55 m², część usługowa: 234,10 m²), zlok...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 749 000 PLN (5 180 zł/m2)

5
2
530.65 m2
2013