• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 165

14179470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17031 14179470 Cena do negocjacji!* Dom wolnostojący, na starym Warszewie. Całkowita powierzchnia ponad 390 m2, użytkowa 285m2, * możliwość prowadzenia działalności- gotowy lokal gastronomiczny, niezależne wejścia.* Dom z 1992 roku, w 2000 roku wymieniono dach-dac...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 899 000 PLN (4 869 zł/m2)

6
3
390 m2
1992
15636940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22974907 15636940 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej.Nieruchomość zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w dzielnicy...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
2
86.44 m2
2017
15845246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26858529 15845246 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15882598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671246 15882598 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15845123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851695 15845123 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2027
15882797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673381 15882797 Atrakcyjna oferta połowy bliźniaka na działce 613 m2 z murowanym basenem w ogrodzie, widok z domu od strony ogrodu na zieleń i drzewa. Powierzchnia użytkowa 138 m2, a wraz z piwnicą i garażami powierzchnia całkowita wynosi 238 m2. Wydanie od zaraz. ...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (5 252 zł/m2)

6
3
238 m2
1990
15883092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673680 15883092 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15883545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675234 15883545 Domek całoroczny o pow. ok 70 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 443 m2, położonej Na Wyspie Puckiej. Działka zabudowana domem piętrowym o powierzchni ok. 70 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchennym i łazienka.Na górę prowadzą sc...

Szczecin (Międzyodrze-wyspa pucka) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (5 986 zł/m2)

2
1
70 m2
2026
15883537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675226 15883537 Domek o pow. ok 35 m2 na działce rekreacyjnej ROD o pow. ok 390 m2, położonej na ROD Kolejarz na Gumieńcach (za osiedlem Za Sterem).Działka zabudowana nowym domem z antresolą o powierzchni ok. 35 m2.Na parterze znajduje się: salon z aneksem kuchenn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673417 15882969 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2026
15882814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673416 15882814 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673305 15882914 Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy klimatycznej, brukowanej uli...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

8
-
260 m2
1920