• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szczytno Żaglowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żaglowa

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Szczytno

15743660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25015053 15743660 Wyróżniający się nowoczesną linią projekt domu w zabudowie szeregowej z garażem, 5 minut od centrum Szczytna.Niezwykle funkcjonalny dom łączący w sobie elegancję nowoczesności oraz ekonomikę w wykorzystaniu powierzchni.Dom o powierzchni użytkowej- 93...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

848 000 PLN (9 091 zł/m2)

4
2
93.28 m2
2023
15839544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 26755406 15839544 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 120 m, położony na działce o powierzchni 789 m, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i zaledwie 250 m od Jeziora Wałpusz.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość poł...

Wałpusz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

639 000 PLN (5 325 zł/m2)

4
1
120 m2
1978
15740449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953038 15740449 Oferuję na sprzedaż dom letniskowy z poddaszem użytkowym o powierzchni łącznej 122,7m2, użytkowej 76,4m2, powierzchnia tarasów i balkonów 36m2.Dom usytuowany jest na działce nr 1514 obręb Marksewo, gm. Szczytno, działka o powierzchni 1000m2.Dom skła...

Marksewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

630 000 PLN (8 246 zł/m2)

4
2
76.4 m2
-
15768047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25534424 15768047 Świetnie trafiłeś!Ten wyjątkowy dom, położony w bezpiecznej i spokojnej okolicy, z dużym terenem wokół, który zapewni Ci poczucie komfortu i przestrzeni, a dodatkowo jest blisko miasta, może być Twój!Wystarczająco blisko takiego miasta jak Szczytno (...

Olszyny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

1 000 000 PLN (5 882 zł/m2)

6
2
170 m2
2019
15894418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27942012 15894418 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15894419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27942006 15894419 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych.Dom położony we wsi Lipowa Góra WschodniaObejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinetljaab oraz...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15686295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23940450 15686295 Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Wałpusz i pięknych lasów.Działka o powierzchni 796 m2, ogrodzona, uzbrojona w media. Sieć elektroenergetyczna i  wodnokanalizacyjna gminna. Dom typu holenderskiego o powierzchni 42...

Wałpusz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

300 000 PLN (4 478 zł/m2)

3
1
67 m2
2015
14914316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4606182 14914316 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Ofertą sprzedaży są 2 domki nad jeziorem, każdy o powierzchni 35m2.Domki położone na dużej działce o powierzchni 1507m2, w miejscowości Trelkówko gmina Szczytno woj.warmińsko-mazurskie.W domku znajduje ...

Szczytno (Szczytno) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

450 000 PLN (5 625 zł/m2)

4
-
80 m2
2016