• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Szymbark Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szymbark i Długa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15830004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, stan surowy 26657969 15830004 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 220m2, na działce 3000 m2, Łomianki.Stan surowy otwarty, pokryty dachem, idealny dla rodziny.Cicha, zielona i spokojna okolica. W promieniu 10 min. pieszo liczne sklepy, 20 min. pieszo do szkoły po...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 864 zł/m2)

7
-
220 m2
2020
15770934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa willa na pensjonat lub klinikę 25567255 15770934 Do kupienia parterowa willa 780m2 na działce 4600 m2, z 2000r., Milanówek. Doskonała na centrum konferencyjne SPA, pensjonat, placówkę medyczną, restaurację, obiekt wielolokalowy (istnieje możliwość podziału), dom wielorodzinny lub wielopokoleniowy, ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 300 000 PLN (5 513 zł/m2)

12
-
780 m2
-
15727813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny, 7 pokojowy dom wolnostojący 24724275 15727813 Do sprzedania 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 230m2 z 2010 r., na działce 834m2, Nowy Konik.Stan surowy zamknięty, idealny dla rodziny.Dom to:* parter;* piętro;* poddasze użytkowe.Nowe okna plastikowe, dach pokryty eternitem, dwa niezależne we...

Nowy Konik (Mazowieckie, gm. Halinów)

850 000 PLN (3 696 zł/m2)

7
-
230 m2
-
15719638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Murowany dom na sporej działce, Boernerowo 24575383 15719638 Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936  r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo.Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa rozbudowa. Osiedle i dom wpisane do gminnego rejestru zaby...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (31 481 zł/m2)

2
1
54 m2
1936
15704669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom dla rodziny lub firmy, metro 24269641 15704669 Do sprzedania 3-piętrowy 8-pokojowy dom szeregowy 262m2 z 1980r., na działce 270m2, Bielany Marymont-Kaskada.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny, dla firmy lub inwestycyjnie pod wynajem. Dom to:= parter 61,34 m2:* gabinet z wyjściem na ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (10 305 zł/m2)

8
-
262 m2
1980
15603036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom mieszkalno-usługowy 22247379 15603036 Do kupienia 1-piętrowy dom mieszkalno-usługowy 700 m2, na działce 628 m2, Bielany, Młociny.Działka atrakcijna inwestycijnie dla developera oraz dla osób które chcą prowadzic działalność gospodarczą.Dom-część mieszkalna to:= parter:* kuchnia połączona...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 000 PLN (9 429 zł/m2)

5
-
700 m2
-
15420454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia dom, biuro, garaż na jednej działce 18144954 15420454 Na sprzedaż dwa budynki mieszkalno-biurowe i garaż posadowione na działce 811 m2, Warszawa Ursynów.Nieruchomość to: budynek mieszkalny 136m2, budynek mieszkalno-biurowy z garażem 184m2 oraz budynek garażowo-magazynowy 71m2. Doskonała propozycja dla r...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (5 113 zł/m2)

6
-
391 m2
-
14862961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Wilanów Powsin - doskonała lokalizacja 3577933 14862961 Chcesz zamieszkać w kameralnym, spokojnym i zielonym miejscu ? To jest oferta właśnie dla Ciebie.Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny na zamkniętym osiedlu w Wilanowie - okolice ul. Zapłocie - jeden z najbardziej pożądanych rejonów Wilanowa ze wz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (8 333 zł/m2)

6
2
240 m2
2003
15893742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917763 15893742 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ. Inwestycja realizowana ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 090 000 PLN (9 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2026
15893725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917537 15893725 Wygodny Dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 109,85m2 zrealizowany na z działce o powierzchni 293,94m2. Dom posiada: - strefę tj. dzienną na parterze o pow...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

777 000 PLN (6 167 zł/m2)

4
2
126 m2
2026
15893203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904108 15893203 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 680 000 PLN (10 566 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15888208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27806912 15888208 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 199 000 PLN (9 828 zł/m2)

4
2
122 m2
2027