• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 32

15867037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27334056 15867037 Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolno stojący, parterowy z poddaszem użytkowym położony w miejscowości Tarnów Opolski. Budynek o powierzchni użytkowej około 226,2mkw zlokalizowany na działce o powierzchni 8,20 ara. Parte...

Tarnów Opolski (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 300 000 PLN (10 177 zł/m2)

6
-
226 m2
-
15841020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26787686 15841020 Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m², zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa, Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 378 m².Dom został wybudowany z solidnej cegły, a dach pokryto blachą.- Powierzchni...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

490 000 PLN (6 125 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15863336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów - Krzyż , stan surowy o klasycznej bryle na 5 arowej działce z widokiem na las 27243584 15863336 Tarnów - Krzyż ul.Krzyska blisko Szkoły  Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom starego typu  z świeżym pozwoleniem na dokończenie budowy (z grudnia 2025 r)  - dom w stanie surowym z ogromnym ...

Tarnów (Krzyż), Krzyska

390 000 PLN (1 444 zł/m2)

5
1
270 m2
1987
15826741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641563 15826741 Dom z potencjałem dwóch mieszkań – Tarnów, ul. Kasprzyków Cena: 599 000 zł Oferta na wyłączność W tej cenie coraz częściej sprzedawane są mieszkania – tutaj zyskujesz pełnowymiarowy, wolnostojący dom z działką i ogromnym potencjałem inwestycyjnym. To...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

599 000 PLN (3 328 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15826984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26607631 15826984 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 97 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. Nieruchomość usytuowana jest na ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

489 000 PLN (3 260 zł/m2)

4
-
150 m2
1980
14680547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 37057 14680547 Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 240,7 m 2 położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina na działce 5,58 ar. Nieruchomość czterokondygnacyjna, której generalny remont został przeprowadzony w ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 050 000 PLN (4 375 zł/m2)

12
-
240 m2
1975
15829649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26637655 15829649 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. Nieruch...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

489 000 PLN (2 843 zł/m2)

6
2
172 m2
1980
15698204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24144879 15698204 Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 80 m², zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 292 m².Dom został wybudowany w 1958 roku z solidnej cegły, a dach pokryto blachą.- Powi...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

449 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
80 m2
1958
15708323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24337912 15708323 Dom z bali z duszą – idealny na wypady i do stałego zamieszkania Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy nad jeziorem w otoczeniu lasu, który łączy klimat letniskowego azylu z komfortem całorocznego mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie!Wyjątkowa ...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

1 299 000 PLN (10 392 zł/m2)

2
1
125 m2
2022
15614065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485893 15614065 Oferujemy do sprzedaży trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 300 m 2 , położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina. Ogrzewanie centralne, gazowe . Budynek ocieplony , okna PCV . Teren ogrodzony, ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

790 000 PLN (2 724 zł/m2)

6
-
290 m2
1989
15677957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23805162 15677957 Dom przy ul. Klikowskiej 209 jest wprost Idealny dla czteroosobowej rodziny, która szuka kompromisu między mieszkaniem w bloku a domem wolnostojącym. Nieruchomość oferuje przestrzeń i wygodę, zachowując jednocześnie kameralny charakter, który ciężko ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

499 000 PLN (2 903 zł/m2)

5
1
171.9 m2
-
15698231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24146684 15698231 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 153 m², położony w spokojnej okolicy Tarnowa. Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 724 m². Dom został wybudowany w 2011 roku z wysokiej jakości cegły, z dachem pokrytym bla...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 399 000 PLN (9 144 zł/m2)

5
2
153 m2
2011