• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Tulce Klonowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tulce i Klonowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27915129 15893595 Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie.Na parterze znajduje się część dzienna, gdzie jest:- duży, świetnie doświetlony salon,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
1
150 m2
1974
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15891224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 27892610 15891224 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15876347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 9 27535806 15876347 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Dom aktualnie jest wykańczany w wysokim standardzie, gotowy do oddania sierpień 2026 r.Za...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15379431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom na działce za starodrzewem 17231856 15379431 Na sprzedaż 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 500 m2 z r., na działce 1150 m2 z 2000 r., Otwock.Piękny dom w cichej, zielonej, okolicy, z dala od zgiełku miasta a zarazem blisko centrum Otwocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub z przezna...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

8
-
500 m2
2000
15896775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988634 15896775 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15896802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27988617 15896802 Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu myślenickiego Zarabia. Zlokalizowany jest w w nowocz...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

4
2
81 m2
2022
15896793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988612 15896793 WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 300 m² DUŻA DZIAŁKA 15,92 AR MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA BASEN BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ SZYBKI DOJAZD DO KRAKOWA Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 313,49 m&sup2...

Krzeszowice (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

1 540 000 PLN (4 920 zł/m2)

7
-
313 m2
1978
15896759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988596 15896759 *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojazdowa, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom budowany według projektu Lilia Extradom z dołożonym jednym pustakiem na ściance kolanko...

Dojazdów (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

620 000 PLN (4 769 zł/m2)

4
2
130 m2
2026
15896784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988581 15896784 Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja PKP 1,7km. W pobliżu Tenczyński Park Krajobrazowy, rezer...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 150 000 PLN (7 143 zł/m2)

4
2
161 m2
2026
15870353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27427666 15870353 KRZYSZKOWICE - DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY - DUŻA DZIAŁKA 17 AR - 18 KM OD OBWODNICY A4 LOKALIZACJA: Oferowany na sprzedaż dom znajduje się w miejscowości Krzyszkowice , gm. Myślenice w odległości 18 km od południowej obwodnicy A4. ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 200 000 PLN (5 851 zł/m2)

5
-
376 m2
2019