• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Tumlin-Podgród Romantyczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tumlin-Podgród i Romantyczna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15800673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom wolnostojący okolice Lesznowoli 26219415 15800673 Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego – Janczewice, Gmina LesznowolaInwestycja w Spokój i Komfort – DOM pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. STAN DEWELOPERSKI.Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofer...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 480 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
2
280.5 m2
2026
15883859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680446 15883859 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 223 m2 posadowiony na pięknej, , zielonej działce o powierzchni 1270 m2 ze wspaniałym tarasem do odpoczy...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

4 600 000 PLN (20 628 zł/m2)

6
-
223 m2
2024
15875731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526054 15875731 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Słupcza (gmina Dwikozy) – zaledwie kilka minut od klimatycznego Sandomierza.To miejsce, w którym komfort życia łączy się ze spokojem natury, a codzienność nabiera zupełnie i...

Słupcza (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

855 000 PLN (3 886 zł/m2)

4
2
220 m2
2007
15897096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką w Rychliku – cisza i natura” 27994901 15897096 Dom na sprzedaż - Rychlik k. TrzciankiLokalizacja: Rychlik, malownicza i spokojna miejscowość otoczona pięknymi lasami i jeziorami. Dojazd do posesji asfaltową drogą.Rok budowy: 2020Opis nieruchomości:Na sprzedaż kompaktowy, energooszczędny dom o sol...

Rychlik (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

695 000 PLN (6 150 zł/m2)

2
1
113 m2
2020
15895124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Ostatni dom | Dom nr 19 27959608 15895124 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II ETAP zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Ostatni dom w Etapie II. Nowy rozkład pomieszczeń !Budynek energooszczędny - klasa A Zakup bezp...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

860 000 PLN (8 269 zł/m2)

4
3
104 m2
2026
15712249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Donimierz - dom z dużą działką z potencjałem 24418589 15712249 Na sprzedaż dom z potencjałem - 180 m², piękna działka 3 500 m², Donimierz k. TrójmiastaSzukasz przestrzeni dla swojej rodziny, a może planujesz inwestycję z możliwością wynajmu? Ta nieruchomość łączy funkcjonalność, sielski klimat Kaszub i doskonałą...

Donimierz (Pomorskie, gm. Szemud)

890 000 PLN (4 944 zł/m2)

6
2
180 m2
1980
15710156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom w Skrzeszewie z dużą działką! 24371946 15710156 DOM POD LASEM, W KTÓRYM USŁYSZYSZ CISZĘ - SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE Szukasz miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech? Oto dom, który powstał z myślą o tych, którzy chcą mieszkać nowocześnie, ale blisko natury. Nowy, drewniany dom wolnostojący w malo...

Skrzeszewo (Pomorskie, gm. Sierakowice)

704 999 PLN (5 875 zł/m2)

4
2
120 m2
2025
15602060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia | domy szeregowe z ogródkiem 22226997 15602060 Nowoczesne domy szeregowe na Osiedlu Czereśniowym w Rumii - idealne dla Twojej rodziny!Szukasz przestronnego i komfortowego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy? Osiedle Czereśniowe w Rumii to doskonały wybór! To nowoczesna inwes...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

669 999 PLN (6 321 zł/m2)

6
2
106 m2
2025
15897050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993228 15897050 NOWOCZESNY, KOMFORTOWY I EKONOMICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY 124,36 m2 powierzchnia użytkowa , DZIAŁKA 702 m2, GOLCZOWICE (ZALESIE GOLCZOWSKIE) Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykonania oraz bezpośrednie sąs...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

659 000 PLN (5 315 zł/m2)

5
-
124 m2
2021
15865110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27288852 15865110 Dom wolnostojący 153 m² działka 1455 m² po generalnym remoncie Darż blisko Szczecina i GoleniowaNa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m², położony na dużej działce 1455 m² w spokojnej miejscowości Darż. Nieruchom...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

1 150 000 PLN (7 516 zł/m2)

6
5
153 m2
2024
15884517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705918 15884517 Na sprzedaż nowoczesny dom przy lesie w stanie deweloperskim. Gotowy, żeby urządzić go dokładnie tak, jak chcesz. Bez czekania, bez budowy, bez stresu. Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej części Mikorzyna (gmina Kępno), na działce ...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

650 000 PLN (6 132 zł/m2)

4
-
106 m2
2026