• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 19

15779010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25764367 15779010 Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym! Możliwość rozbudowy. Powierzchnia użytkowa 267,92m2 + ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 599 000 PLN (5 989 zł/m2)

10
-
267 m2
2020
15535678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20734155 15535678 Na sprzedaż segment składający się z 4 niezależnych mieszkań o łącznej powierzchni 300m. Każde mieszkanie posiada niezależne wejście. Pierwszy apartament o powierzchni 140m. Drugi z tarasem i balkonem o powierzchni 80m (aktualnie wynajmowany długoter...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 290 000 PLN (7 633 zł/m2)

1
-
300 m2
1990
15738856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24914687 15738856 Pachnący nowością pensjonat w Ustce położony 800 m od morza. Oferujemy do sprzedaży pensjonat o powierzchni użytkowej 301 m2, składający się z pięciu apartamentów. Dwa na parterze i trzy na piętrze. Lokale na parterze w pełni wykończone i...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 700 000 PLN (8 060 zł/m2)

10
5
335 m2
2025
15740151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24947170 15740151 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego obiektu wypoczynkowego – pensjonatu „Selena”, zlokalizowanego w nadmorskiej Ustce, przy spokojnej, zielonej ulicy Kosynierów w samym sercu miasta. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

6 100 000 PLN (15 250 zł/m2)

12
-
400 m2
2006
15700456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wakacyjny inwestycujny Ustka 24192116 15700456 SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- gotowy do zamieszkania- pięknie zagospodarowany teren ogrodu- możliwość podziału na dwa mieszkania - idealne pod inwestycje turystyczne- kominek CHARAKTERYSTYKASprzedam atrak...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

799 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
-
188 m2
-
15323910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15785501 15323910 Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 95 m2, zlokalizowany w ścisłym centrum przy ul. Piłsudskiego 1A . Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Oferuje dwie kondygnacje:PARTER:1 pokój ,łazienka,WC,kuchnia.spiżarnia,przedpokój,schody na piętro. razem 5...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

920 000 PLN (9 684 zł/m2)

3
1
95 m2
1912
15168438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11502396 15168438 Dom zlokalizowany w Ustce ul.Willowa (strona wschodnia) ok. 1000 m od linii morskiej . METROHOUSE USTKA oferuje na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny dom blisko centrum Ustki ok 300 m. Przedmiotem ogłoszenia jest Piękny dom blisko morza. Posiada 4 ko...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 849 000 PLN (5 253 zł/m2)

12
8
352 m2
1998