• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Władysławowo

Znalezionych ofert: 29

15648046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Władysławowo Kompleks 5 domów 23246272 15648046 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Bałtykiem - WładysławowoZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego położonego w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji polskie...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 225 zł/m2)

12
-
400 m2
-
12523750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20572 12523750 Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala TV, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca parkingowe(5 miejsc) oraz plac zabaw dla gości. Pensjona...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 140 000 PLN (2 850 zł/m2)

12
-
400 m2
1988
15895910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962892 15895910 GOTOWIEC INWESTYCYJNY NAD MORZEM ROI 10% 64 MIEJSCA NOCLEGOWE Istnieje możliwość zakupu z kompletem rezerwacji na 2026r. !!!Na sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliżu Karwi, ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 950 000 PLN (4 610 zł/m2)

12
-
423 m2
2008
15894945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952075 15894945 JEŚLI SZUKASZ SWOJEGO WYMARZONEGO MIEJSCA NAD MORZEM TO WŁAŚNIE JE ZNALAZŁAŚEŚJEŚLI SZUKASZ OKAZJI !!! ABY ZAINWESTOWAC SWÓJ KAPITAŁ I ZARABIAĆ REALNE PIENIĄDZETO RÓWNIEZ WŁAŚNIE JĄ ZNALAZŁAŚEŚOferuję Państwu 2 domki CAŁOROCZNE ( ogrzewanie gazowe ) ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

950 000 PLN (4 798 zł/m2)

8
2
198 m2
2018
15864417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267287 15864417 ą miejsca, które nie potrzebują wielu słów wystarczy spojrzenie i pojawia się pomysł.Ten nadmorski pensjonat we Władysławowie to przestrzeń z ogromnym potencjałem dla kogoś, kto widzi więcej niż tylko budynek.To idealna baza pod stworzenie wyjątkow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

12
4
400 m2
1980
15790780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący we Władysławowie 25977734 15790780 Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący we Władysławowie, idealnie nadający się do prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie funkcjonuje jako pensjonat z pełnym obłożeniem w okresie letnim od maja do września. Niewątpliwym atutem nieruchomości je...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 390 000 PLN (6 948 zł/m2)

9
5
344 m2
2010
15889708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 95,6 m2 + garaż – Władysławowo 27859021 15889708 Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw.Dom został wybudowany w 2019 roku według projektu „Dariusz Mały”. Jest to klasyczna,...

Władysławowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łabiszyn)

450 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
2
95 m2
2019
14802866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt mieszkalno-usługowy centrum Władysławowa 199608 14802866 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa nieruchomość w samym centrum Władysławowa - idealna pod gastronomię i wynajem pokoi. Obiekt o ogromnym potencjale inwest...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 790 000 PLN (3 580 zł/m2)

12
5
500 m2
1974
15448827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem 18793322 15448827 Prezentujemy dom murowany w malowniczej nadmorskiej miejscowości Rozewie. Dom jest dwulokalowy, ma dwa niezależne wejścia.Są to dwa niezależne apartamenty, łączna ilość osób 8 lub 4. Do plaży jest 400 m ulicą prowadzącą do zejścia na plażę nr 16. W u...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

660 000 PLN (9 429 zł/m2)

3
2
70 m2
2023
15456525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18984101 15456525 Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowej inwestycji na wynajem krótkoterminowy w miejscowości Władysławowo, oddalonej zaledwie ok 1 km od plaży.Znakomicie funkcjonujący dom usługowo- mieszkalny o powierzchni ok 530 m2 położony jest na działce o p...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 623 zł/m2)

12
19
530 m2
2001
15632809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871489 15632809 Na sprzedaż: Dom z pokojami na wynajem – Władysławowo, doskonała inwestycja w sercu turystyki.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w popularnej nadmorskiej miejscowości – Władysławowo. Dom o funkcji mieszkalno-usługowej, przystosowany do prow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

699 000 PLN (5 777 zł/m2)

4
4
121 m2
2005
15888333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27809953 15888333 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowe domy całoroczne - sprzedaż bezpośrednio. Tylko 750m od plaży!Lazurowe Rozewie to osiedle, które jest zlokalizowane przy ul. Jastrzębiej w Rozewiu (róg ul. Żbikowej). Nasze osiedle znajduje się zaledwi...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

880 000 PLN (12 394 zł/m2)

3
-
71 m2
2024