• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Włoszczowa Kilińskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Włoszczowa i Kilińskiego

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15876284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27534943 15876284 Na sprzedaż wygodny dom w doskonałej lokalizacji Ostrowa ! Przedstawiam państwu jedno-poziomowy budynek mieszkalny z ogrodem w dzielnicy Parcele Zacharzewskie. Ten niewielki dom w swojej prostocie mieści wszystko do prawidłowego funkcjonowania...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

700 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
1
112 m2
-
15875609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526045 15875609 Dom w świetnej lokalizacji w Międzychodzie - Bielsko. Oferujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej okolicy Międzychodu Bielsko, idealny dla osób szukających nieruchomości do remontu lub drobnej modernizacji....

Bielsko (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

460 000 PLN (3 680 zł/m2)

5
1
125 m2
1975
15891251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893187 15891251 Ten dom ma ponad 100 lat, swoje humory, trochę skrzypiącą duszę i klimat starego śląskiego domu, w którym życie po prostu toczyło się latami. Był na bieżąco konserwowany i utrzymany, także znajdziesz tam też nowoczesne ogrzewanie, czy...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

990 000 PLN (5 351 zł/m2)

6
-
185 m2
-
15887316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27780795 15887316 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany w 2020r. Parter domu składa się z salonu z wyjściem na taras i og...

Długołęka (Długołęka) (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 390 000 PLN (14 040 zł/m2)

4
2
99 m2
2020
15776666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25715412 15776666 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięci...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 012 725 PLN (11 253 zł/m2)

5
2
90 m2
2024
15761285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! dom nad jeziorem! Bory Tucholskie 25376909 15761285 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel, zwanej Perłą Kociewia.Ocypel- wieś kociewska w Borach Tucholskich, położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w...

Ocypel (Pomorskie, gm. Lubichowo)

700 000 PLN (3 889 zł/m2)

9
2
180 m2
2000
15699215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24162585 15699215 Inwestycja dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje Państwu do sprzedaży kompleksowe osiedle 12 domów wolnostojących, budowanych w technologii HBE ....

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 300 000 PLN (6 736 zł/m2)

4
2
193 m2
2025
15893115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899966 15893115 Dom z klimatem w otoczeniu lasu – Sucha, ul. Leśna ,działka 1600 m² Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Sucha, województwo mazowieckie, powiat białobrzeski, gmina Białobrzegi, przy ul. Leśnej. To idealne miejsce dla osób szukaj...

Sucha (Mazowieckie, gm. Białobrzegi)

599 000 PLN (5 760 zł/m2)

2
-
104 m2
1991
15681915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23867064 15681915 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 175m2, zlokalizowany w miejscowości Jasień, gm. Chmielnik. Dom o konstrukcji drewniano-murowanej wybudowany w latach 70-ch, systematycznie modernizowany, ocieplony styropianem 10 cm, na dac...

Chmielnik (Jasień) (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

540 000 PLN (2 700 zł/m2)

4
1
200 m2
1970
15663629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23519807 15663629 Na sprzedaż - wyjątkowa willa z duszą w otulinie parku krajobrazowego Skarżysko-Kamienna, dzielnica Bór Prezentujemy klimatyczny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 265,94 m² (powierzchnia całkowita 359,26 m² ) położony n...

Skarżysko-Kamienna (Bór) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 650 000 PLN (4 596 zł/m2)

5
3
359 m2
1975
15634785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22926157 15634785 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym; o powierzchni użytkowej ok. 108 m2, zlokalizowany przy ul. Kościelnej w Oksie, gm. Jędrzejów Dom wybudowany w latach 70-ch, systematycznie modernizowany, ocieplony styropianem,...

Oksa (Świętokrzyskie, gm. Oksa)

550 000 PLN (4 231 zł/m2)

2
-
130 m2
1975
15615159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22509505 15615159 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 139,7 m2 (pow. całkowitej 166,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Kołomań, gm. Zagnańsk. Dom usytuowany jest na działce o pow. ok. 300 m2. Nowoczesny de...

Kołomań (Świętokrzyskie, gm. Zagnańsk)

750 000 PLN (4 518 zł/m2)

6
2
166 m2
2024