• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 22

15662002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23493446 15662002 Dom jest szczytowym segmentem w zabudowie szeregowej, położony jest w bardzo atrakcyjnej części Bielan – Marymont Kaskada.W 2008 roku budynek przeszedł generalny remont:- Docieplenie ścian (łącznie ze ścianami piwnic) 15 cm styropian.- Docieplenie p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (11 069 zł/m2)

8
-
262 m2
-
15861774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27211514 15861774 dom Bielany Las Bielański garaż na 2 samochody 310 mkw..:: Dom w zabudowie szeregowej – ul. Klaudyny, Warszawa Bielany ::..Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach, przy ul. Klaudyny. Jest to...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (9 547 zł/m2)

6
2
309 m2
2001
15361902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16827791 15361902 Podstawowe zalety: po generalnym remoncie, kameralna okolica, 17 pokoi z łazienkami, domy nadają się na hostel, przy parku Stawy Kellera i metra Słodowiec. Dwa domy o powierzchni użytkowej 440 m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji. Pierwszy dom (p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

12
15
440 m2
1970
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15200247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12424346 15200247 Dzień dobry , mam do zaoferowania nietuzinkowy ponad 250 metrowy dom z charakterem w świetnej lokalizacji. Nieruchomość dzięki układowi pomieszczeń , ponad czasowemu wykończeniu, funkcjonalność daje nowemu właścicielowi całe spektrum możliwości ada...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (12 963 zł/m2)

8
3
270 m2
2013
15647501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23232065 15647501 Luksusowa oaza ciszy, spokoju, zieleni z unikalnym dostępem do Fortu Wawrzyszew.Warszawa Bielany, piękny dom na sprzedaż, o powierzchni 307 m², położony w wyjątkowej okolicy Fortu Wawrzyszew. Absolutnie unikalne miejsce  Warszawskich Bielan - osiedle...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 000 PLN (12 541 zł/m2)

7
4
307 m2
2002
15635224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22939644 15635224 Jeśli myślisz o kupnie domu w Warszawie, zależy Ci aby ten dom był gotowy do zamieszkania a obok było dużo natury - zatrzymaj się przy tej ofercie, obejrzyj Video i przeczytaj opis.Zapraszamy na warszawskie Bielany, tuż obok  Lasu Bielańskie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (16 011 zł/m2)

6
5
218.6 m2
1994
15597053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22112770 15597053 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (8 667 zł/m2)

8
-
450 m2
1993
15516808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20299383 15516808 To nie jest kolejny dom za 3 mln. Doceniasz materiały których użyto do wykończenia ? dbałość o szczegóły ? ręcznie docinane marmurowe detale pod okiem konserwatora zabytków ? Jeżeli tak to koniecznie umów się na obejrzenie. Bliźniak położony w o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 000 PLN (11 099 zł/m2)

9
3
270.2 m2
2013
10972207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Warszawa Bielany 80855 10972207 Z przyjemnością prezentujemy Państwu reprezentacyjny dom położony na Warszawskich Bielanach. Doskonale zlokalizowany w pobliżu rozlegle tereny zielone zachęcają do aktywnego odpoczynku i spacerów jednocześnie pobliska komunikacja miejska zapewnia dos...

Warszawa (Bielany), ul. Anny Jagiellonki

3 500 000 PLN (12 963 zł/m2)

7
2
270 m2
2012