• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Drzemlika

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Drzemlika

Znaleźliśmy 416 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Warszawa

15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15698510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24151033 15698510 Dom z klimatem przy Wyścigach przestrzeń, zieleń i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391 m² (użytkowa 316 m²) położony na zadbanej działce o powierzchni 524 m². Warszawa, ul. Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 693 zł/m2)

5
2
391 m2
1996
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
13624481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98678 13624481 Do sprzedania przestronna rezydencja z pięknym ogrodem, położona w klimatycznej części Wilanowa.Dom o pow. cał. 485 m2 posadowiony na działce o pow. 1530 m2.Rozkład: salon z jadalnią 90 m, 6 sypialni, oddzielna kuchnia w pełnej zabudowie ok. 16 m2, 4...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (11 340 zł/m2)

7
5
485 m2
2008
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15871395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27468387 15871395 Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer‑Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle położone w jednej z najbard...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15835632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | działka TPU 551 m² – usługi / magazyn 26747661 15835632 Na sprzedaż działka o powierzchni 551 m² położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, objęta MPZP - teren TPU (techniczno-produkcyjno-usługowy).Na działce znajduje się budynek mieszkalny przeznaczony do remontu.Najważniejsze informacje:-t...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (39 286 zł/m2)

11
-
70 m2
1954
15687502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oryginalnie wykończony dom z opcją pod działalność 23965623 15687502 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w dzielnicy Wesoła w pobliżu Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego.Dla kogo?Dla osób szukających nieruchomości, w których mogą zarówno zamieszkać jak i prowadzić działalność gospodarczą....

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (7 959 zł/m2)

7
2
245 m2
1983
15870919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27445474 15870919 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Niezależny budynek z 4 mieszkaniami: idealna inwestycja w Ursusie!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem usytuowana w Warszawie, w dzielni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (9 213 zł/m2)

10
-
216 m2
2000
15794959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26085681 15794959 Ursus Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem 440 m² 5 pokoi Sauna Basen I Poddasze do aranżacji Działka 683 m² ul. II Armii Wojska Polskiego DLA KOGO? Idealna propozycja dla rodzin poszukujących p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

5
2
440 m2
1998
15873285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27515252 15873285 Na sprzedaż przestronny segment położony w zielonej, spokojnej części Warszawa – Ursynów, w okolicach ul. Puławskiej. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z pełną infrastrukturą – w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 049 000 PLN (9 314 zł/m2)

7
2
220 m2
1994