• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 21

13979473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 101546 13979473 Nowe Włochy - osiedle domów jednorodzinnych z dużą ilością zieleni.Nieruchomość składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Dwie połówki bliźniaków mają osobne wejścia.Pod względem instalacyjnym i prawnym obie części są rozdzielo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 180 000 PLN (7 756 zł/m2)

6
-
410 m2
2006
13036868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1344071 13036868 Ładnny architektonicznie budynek z lat 30tych XX wieku.Wykonany w technologii murowanej. Stropy drewniane oprócz piwnic (strop kleina kolebkowy). Podpiwniczenie częściowe.W budynku znajduje się 12 lokali. Poza właścicielami zajęte jest 1lokal - kwate...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (5 825 zł/m2)

12
-
618 m2
1930
14006056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 102025 14006056 Nieruchomość położona jest na granicy dzielnicy Ochota i Włochy, na ogrodzonym osiedlu. Segment środkowy o pow 166,18mkw, w stanie deweloperskim, składa się z czterech kondygnacji: parter,piętro,poddasze użytkowe oraz zadaszona antresola z wyjściem ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 505 000 PLN (9 066 zł/m2)

4
3
166 m2
2018
15857781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133527 15857781 Duży dom wolno stojący, wielorodzinny o powierzchni całkowitej 350 m2 pow.użytkowej ok. 260 m2. Trzy kondygnacje + poddasze użytkowe (12 kondygnacji). Każda kondygnacja ma ok. 75 m. dół jest większy. Można przeznaczyć na korzystną inwestycję dla fi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (6 286 zł/m2)

10
-
350 m2
1990
15768460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25544182 15768460 Dom z dużą działką budowlano-usługową 1090 m Włochy, WarszawaIdealny pod inwestycję lub dla rodziny!Na sprzedaż nieruchomość położona w zielonej, spokojnej części dzielnicy Włochy w doskonałym punkcie komunikacyjnym, z szybkim dojazdem do centrum W...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (10 078 zł/m2)

4
2
129 m2
1960
15049218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 424m2/Garaż/Klimatyzacja/Cisza/Zieleń 8072052 15049218 Do sprzedaży duży, reprezentacyjny i piękny dom własnościowy424 m2 + Klimatyzacja + Ogród 504 m2 z podjazdem wyłożonym kostką brukową, miejscem na 2 samochody na zewnątrz + Garaż na 2 miejsca postojowe, Cisza, Zieleń, Od zaraz !!!ZADZWOŃ !!! 7 dni w ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 180 000 PLN (7 500 zł/m2)

12
5
424 m2
-
15519255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20359295 15519255 Do sprzedaży 2 domy na kompaktowej działce wykorzystywane dotychczas na działalność biurową i przystosowane do takiej działalności.Pierwszy, o powierzchni około 400m2 graniczy jedną ścianą z sąsiednim domem, posiada 3 kondygnacje po około 100m2 każda...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 000 PLN (8 167 zł/m2)

11
3
600 m2
1984
15644000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozbudowany dom 2w1 z potencjałem| Stare Włochy 23146007 15644000 ROZBUDOWANY DOM JEDNORODZINNY Z BARDZO DUŻYM POTENCJAŁEM !Stare Włochy bardzo dobra lokalizacja DUŻY POTENCJAŁ ARANŻACYJNY !Wolnostojący, rozbudowany dom 2 w 1 w stanie surowym zamkniętym z potencjałem. Nieruchomość znajduje się w  doskonałej lokaliz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 199 000 PLN (11 664 zł/m2)

12
-
360 m2
2025
15338586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16205140 15338586 Mamy przyjemność zaprezentować warszawski dom dla wymagających. Dla tych, którzy cenią sobie otoczenie w którym żyją  i potrzebują intymności w sercu miasta.Zapraszamy na ulicę Pana Tadeusza na warszawskich Włochach, na kameralne osiedle tuż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 690 000 PLN (13 345 zł/m2)

6
3
276.5 m2
2010