• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 55

15888984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ. 27837598 15888984 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI WILANÓW POWSIN B1(English version below)> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- sprzedaży podlega budynek B1 w inwestycji Zielony Ruczaj- cesja umowy deweloperskiej- 5 minut (2,4 km) od Placu V...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 489 zł/m2)

5
2
174 m2
2024
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15396662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W CENIE MIESZKANIA W CICHEJ OKOLICY | WILANÓW 17610657 15396662 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W WYSOKIM STANDARDZIE WILANÓW POWSIN(English version below)--> SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA (BRAK PROWIZJI)--> OSIEDLE ODDANE DO UŻYTKOWANIA> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- 6 pokoi 4 sypia...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 799 000 PLN (9 672 zł/m2)

6
2
186 m2
2024
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15873053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Syta Residence. Nowoczesny bliźniak na Zawadach 27511215 15873053 Syta ResidenceNowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle.Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne i ekskluzywne osiedle na Zawadach odpowiada na te potrzeby. Oferujemy do...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (12 451 zł/m2)

5
4
257 m2
2024
15789723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w rewelacyjnej lokalizacji Wilanów 25947899 15789723 Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudowy.Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 20 minut a stacja metra Im...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 000 PLN (21 523 zł/m2)

7
3
302 m2
2019
15868047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 27363423 15868047 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15889917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27864641 15889917 Dom o powierzchni użytkowej 165 m2, na działce 465 m2. Wybudowany w 1996 roku, po kapitalnym remoncie w 2004. Ocieplony, wymiana instalacji elektrycznej. Wymiana podłóg na parkiet i gresy wraz z nowym wyposażeniem łazienek, WC i kuchni. Budynek 2 ko...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

4
-
198 m2
1996
15752453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25164814 15752453 Oferujemy Państwu apartament na parterze z ogrodem w dwurodzinnym domu, w którym poczujemy się tak jak byśmy mieszkali w willi. Jest to nowa inwestycja w Miasteczku Wilanów, w którym dominuje nowoczesne budownictwo klasy premium. Miasteczko Wilanów ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 668 698 PLN (24 261 zł/m2)

5
1
110 m2
2026
15879010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27605455 15879010 Na sprzedaż nowoczesny dom (pół bliźniaka) o powierzchni 206 m², położony w prestiżowej części Warszawy – Wilanów.Nieruchomość z 2025 roku, w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.Najważniejsze informacje -...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 000 PLN (24 267 zł/m2)

5
5
206 m2
2025
15662596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504676 15662596 Dom znajdujący się na działce przeznaczony do rozbiórki posiada zabudowę 90m.Działka budowlana położona w bardzo dobrej lokalizacji przy głównej ulicy, tuż obok siedziba TVN.Świetna działka również na inwestycje,wybudowanie biurowca,hotelu -pensjonat...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (55 556 zł/m2)

8
-
90 m2
-