• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 408

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15879156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam budynek biurowy na Ursynowie 27609170 15879156 Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym.Budynek na działce pod zabudowę usługowo-mieszkalną (w obszarze 1 MNS-U, c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (10 392 zł/m2)

12
3
255 m2
1996
14862961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Wilanów Powsin - doskonała lokalizacja 3577933 14862961 Chcesz zamieszkać w kameralnym, spokojnym i zielonym miejscu ? To jest oferta właśnie dla Ciebie.Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny na zamkniętym osiedlu w Wilanowie - okolice ul. Zapłocie - jeden z najbardziej pożądanych rejonów Wilanowa ze wz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (8 958 zł/m2)

6
2
240 m2
2003
15884062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny dom w Starym Aninie - 10 pokoi 27694079 15884062 Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w Aninie  683 m² powierzchni użytkowej -  oferta  dla wielopokolenionej rodziny oraz dla pomysłowego Inwestora !Mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość, położoną w prestiżowej, zielonej części warszawsk...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 857 zł/m2)

10
4
683 m2
1997
15684300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23905403 15684300 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (8 841 zł/m2)

7
2
138 m2
2025
15688643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23992879 15688643 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 50 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15814790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26618849 15814790 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 40 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 282 zł/m2)

5
2
138.85 m2
2026
15895828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962852 15895828 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną bryłą, dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz ko...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (9 061 zł/m2)

4
1
215.2 m2
2025
15895805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962784 15895805 Na sprzedaż domdworek 269 m² na działce 2100 m² - Wilanów, Kępa ZawadowskaWyjątkowy dom o powierzchni 270 m², wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m² w prestiżowej części Wilanowa - Kępie Zawadowskiej. To ostatni dom przy spokojne...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 349 000 PLN (12 404 zł/m2)

6
4
270 m2
2007
15895463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962918 15895463 Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem  położona na zamkniętym osiedlu przy zbiegu głównych ulic Ursynowa: ul. Rosoła oraz ul. Płaskowickiej  ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (11 493 zł/m2)

8
3
252.32 m2
1992